Geri Dön
GündemKPSS ÖABT giriş yeri sorgulama | ÖSYM giriş

KPSS ÖABT giriş yeri sorgulama | ÖSYM giriş

KPSS Alan sınavlarının ardından KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) için geri sayım başladı. ÖABT sınavı ne zaman yapılacak? ÖSYM giriş yaparak KPSS giriş yerlerini öğrenmek mümkün.

KPSS ÖABT giriş yeri sorgulama | ÖSYM giriş

28 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak olan KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sınavı Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir.

ÖSYM'DEN SAAT UYARISI!

28 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak olan 2019-ÖABT sınavında adaylar sabah oturumu için, saat 10.00’dan sonra, öğleden sonra oturumu için ise saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

GİRİŞ YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Maltepe Sahil Yolu'nda motosiklet üzerinde tehlikeli hareketler...Maltepe Sahil Yolu'nda motosikletiyle tek teker üzerinde ilerleyen ve makas atan Kürşat K. yakalandı. Bin 627 lira ceza uygulanan sürücü hakkında da Trafik güvenliğini tehlikeye sokmak suçundan adli işlem yapıldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner