Geri Dön

KPSS ÖABT sınav giriş belgesi sorgulama! ÖSYM'den KPSS'ye gireceklere hatırlatma...

KPSS ÖABT için geri sayım başladı. 20 Eylül tarihinde yapılacak olan 2020 KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi kaçta başlayacak? ÖSYM'den adaylara son hatırlatma yapıldı. KPSS ÖABT sınav giriş belgesi nereden alınır?

KPSS ÖABT sınav giriş belgesi sorgulama! ÖSYM'den KPSS'ye gireceklere hatırlatma...

ÖSYM tarafından uygulanacak olan KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) için artık kısa bir süre kaldı. Sınav yarın iki oturumda yapılacak. Peki, oturumlar saat kaçta başlayacak, sınav giriş belgesi nereden alınacak?

ÖSYM'DEN KPSS'YE GİRECEKLERE HATIRLATMA

20 Eylül 2020 tarihinde uygulanacak olan KPSS ÖABT sabah oturumu saat 10.15'te başlayacak. Adaylar saat 10.00'dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Öğleden sonra oturumu ise 14.45'te başlayacak, adaylar 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Sınava girebilmek için sınav giriş belgesi ve T.C. kimlik kartı olması gerekiyor.

KPSS ÖABT SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kocası tarafından aldatılan kadın mahalleyi ayağa kaldırdıBursa’da aldatıldığını düşünen kadın eşini bir süre takip etti. Eşini başka bir kadının evinde gören M.D., çılgına döndü. Sinir krizi geçiren M.D., sokak ortasında eşine ve arabasına yerden aldığı taşla saldırdı. Eşinin tepkisi üzerine sinirlerine hakim olamayan adam ise onu darp etti. Polis kocayı gözaltına alırken, bütün olup bitenler kameraya yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber