Geri Dön

KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak? Ortaöğretim KPSS 2020 soruları ve cevapları

2020-KPSS ortaöğretim sınavı 22 Kasım'da yapıldı ve sınavın ardından KPSS soru ve cevapları yayımlandı.15 - 30 Eylül tarihleri arasından başvuruları alınan KPSS ortaöğretim sonuçları için tarih de belli oldu. Peki, KPSS ortaöğretim sonucu nasıl sorgulanır?

KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak? Ortaöğretim KPSS 2020 soruları ve cevapları

ÖSYM, KPSS sınavlarının kritik öneme sahip oturumlarından ortaöğretimi 22 Kasım'da hayata geçirdi. KPSS ön lisans sonuçlarını ise 26 Kasım'da adayların erişimine açtı. 2020-KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarını bekleyen milyonlarca aday, memur kadrolarına atanabilmek için ÖSYM'nin sonuç sayfasını sorguluyor. İşte, KPSS ortaöğretim sınavına dair ayrıntılar...

KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Lisans, ön lisans ve ortaöğretim düzeylerinde ÖSYM tarafından gerçekleştirilen KPSS sınavı, 2020 yılında Din Hizmetleri alan Bilgisi oturumuyla son bulacak. 22 Kasım Pazar günü yapılan KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarını araştıran adaylar için ise sonuçlar, 24 Aralık'ta ilan edilecek.

2020-KPSS ORTAÖĞRETİM SORU VE CEVAPLARI...

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet