Geri Dön
GündemKPSS Sağlık Bakanlığı tercih sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

KPSS Sağlık Bakanlığı tercih sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

KPSS Sağlık Bakanlığı başvuruları 22 Haziran'da sona erdi. Bugün 3. gün ve sonuçların her an açıklanabilir olması sebebiyle adaylar sürekli olarak 'KPSS Sağlık Bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusunu sormaya başladı.

KPSS Sağlık Bakanlığı tercih sonuçları açıklandı mı? Ne zaman açıklanıyor?

KPSS Sağlık Bakanlığı başvuruları 14-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşti. Başvurlar bitti ve ardından sonuç tarihleri araştırılmaya başlandı. Geçen seferki tercih sonuçları 5 gün içinde açıklanırken günler yaklaşırken 'KPSS Sağlık Bakanlığı tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusu sıklaştı.

KPSS TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KPSS Sağlık Bakanlığı tercih sonuçlarına ilişkin ÖSYM'den henüz bir net tarih verilmedi. Fakat bir önceki Sağlık Bakanlığı tercih sonuçları 5 gün içinde açıklanmıştı. Bu nedenle KPSS-2020/8 tercih sonuçlarının 27 Haziran Cumartesi günü açıklanması bekleniyor.

Ekip otosunda polise 700 bin TL rüşvet teklifi! 'O parayla şeref kalmaz'Darıca'daki lüks bir villada yapılan operasyonda gözaltına alınan kişi polise ekip otosu içerisinde 300 bin lira nakit ve 400 bin liralık teknesini rüşvet teklif etti. Polis memurunun ses kaydında “O parayla şeref kalmaz” dediği duyuluyor. CNN TÜRK istihbarat şefi Nihat Uludağ’ın özel haberi...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet