Geri Dön
GündemKPSS sınav giriş yeri sorgula | 2018 KPSS sınavları ne zaman?

KPSS sınav giriş yeri sorgula | 2018 KPSS sınavları ne zaman?

KPSS sınav yerleri adayların erişimine açıldı. 22 Temmuz'da yapılacak olan KPSS Lisans sınavında adayların nerede sınava girecekleri belli oldu. ÖSYM tarafından yapılan duyuru sonrası adaylar KPSS sınav giriş yerleri nereden öğrenilir araştırıyor. İşte ayrıntılar...

KPSS sınav giriş yeri sorgula | 2018 KPSS sınavları ne zaman?

2018 KPSS lisans sınavı için geri sayım. ÖSYM KPSS adaylarının heyecanla beklediği açıklamayı yaptı. Sınav giriş yerleri belli oldu.

KPSS SINAV GİRİŞ YERLERİ

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), 22 Temmuz'da yapılacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumuna girecek adayların sınava giriş belgeleri internetten adaylara sunuldu.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, 22 Temmuz'da yapılacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumuna girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

Duyuruda adayların 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumu için saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacağı uyarısı yapıldı.

ÖSYM'DEN ADAYLARA DUYURU

22 Temmuz'da yapılacak olan KPSS Lisans sınavına katılacak adayların sınav giriş belgesi ve kimliklerinin mutlaka yanlarında olması gerekiyor.

SINAV GİRİŞ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ