Geri Dön
GündemKPSS sınav giriş yerleri açıklandı! 2018 KPSS lisans sınavı ne zaman?

KPSS sınav giriş yerleri açıklandı! 2018 KPSS lisans sınavı ne zaman?

2018 KPSS lisans sınavı için heyecan dorukta. KPSS sınavına günler kala sınav giriş yerleri de adayların erişimine açıldı. 22 Temmuz'da yapılacak olan KPSS sınav giriş belgesi nasıl alınır?

KPSS sınav giriş yerleri açıklandı! 2018 KPSS lisans sınavı ne zaman?

KPSS lisans sınavı için adaylar geri sayıma başladı. ÖSYM tarafından uygulanan KPSS sınav yerleri açıklanınca adaylardaki heyecan arttı. Peki 2018 KPSS lisans sınavı giriş yeri nereden öğrenilir?

KPSS SINAV GİRİŞ YERLERİ

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), 22 Temmuz'da yapılacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumuna girecek adayların sınava giriş belgeleri internetten adaylara sunuldu.

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adayların sınava girecekleri bina ve salonlara atanma işlemleri tamamlandı.

Adaylar, 22 Temmuz'da yapılacak 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumuna girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden TC kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebilecekler.

Duyuruda adayların 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri oturumu için saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacağı uyarısı yapıldı.

ÖSYM'DEN ADAYLARA DUYURU

22 Temmuz'da yapılacak olan KPSS Lisans sınavına katılacak adayların sınav giriş belgesi ve kimliklerinin mutlaka yanlarında olması gerekiyor.

SINAV GİRİŞ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Üsküdar'da taksisine almadı! 'Kafana sıkarım" diye tehdit ettiÜsküdar'da aracına almadığı yolcu tarafından cep telefonu kamerası ile görüntülenen taksici, küfrederek yolcuyu 'kafana sıkarım' diye tehdit etti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler