Geri Dön

KPSS sonuçları o tarihte açıklanacak! KPSS ortaöğretim sonuçları

KPSS ortaöğretim sınav sonuçları tarihi belli oldu. Binlerce adayın katıldığı ve sonucunu merakla beklediği KPSS ortaöğretim sonuçları ile ilgili ÖSYM'den müjdeli haber geldi. Peki KPSS ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte o tarih...

KPSS sonuçları o tarihte açıklanacak! KPSS ortaöğretim sonuçları

KPSS'ye katılan adaylar merakla araştırıyor. KPSS ortaöğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS - Din Hizmetleri Alan Bilgisi sınav başvurusu nasıl yapılır? 9 Aralık tarihinde uygulanacak olan KPSS- DHBT sınavının başvuruları bugün sona erecek.

KPSS ORTAÖĞREİTM SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

7 Ekim 2018 tarihinde uygulanan KPSS ortaöğretim sınav sonuçları için heyecan devam ediyor. ÖSYM takviminde yer alan bilgiye göre, KPSS ortaöğretim sınav sonuçları 8 Kasım 2018 tarihinde açıklanacak.

KPSS sınav sonuçları açıklandığında haberimizin içeriğindeki linkten sınav sonucunuza erişim sağlayabilirsiniz.

KPSS - DHBT BAŞVURULARI BUGÜN SON!

KPSS - Din Hizmetleri Alan Bilgisi sınavı 9 Aralık tarihinde yapılacak. 9 Ekim tarihinde başlayan KPSS - DHBT başvuruları bugün sona erecek. KPSS - DHBT başvuruları ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr/ adresi üzeirnden alınıyor.

KPSS - DHBT BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ!

İzmir'de alacak verecek kavgası kanlı bittiİzmir'in Konak ilçesinde M.F.Ö. (37), 300 lira alacaklı olduğu ileri sürülen Fırat A.'yı (24), çıkan tartışmanın ardından tabanca ile ateş açtı. Ağır yaralanan genç hastaneye kaldırılırken, M.F.Ö.'nün yakalanması için çalışma başlatıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber