Geri Dön

Belli oldu! Kuaförüm Sensin'de kim elendi? 17 Ocak Kuaförüm Sensin kim kazandı?

Kuaförüm Sensin'de bugün final heyecanı yaşandı. 5 takımlı yarışmada bir ekip bugün programa veda etti. Haftanın son gününde yarışmaya kimin veda ettiği merak ediliyor.

Belli oldu! Kuaförüm Sensin'de kim elendi? 17 Ocak Kuaförüm Sensin kim kazandı?

Kuaförüm Sensin'in 40. haftası ekrana geldi.. Bu hafta kuaför Taner Güneri makyöz Aslı Yazar, model Elvan Doğan’dan oluşan birinci takım, kuaför Özlem Ürek makyöz Zeynep Uykan model Gülşah İzgin’den oluşan ikinci takım, kuaför İsmihan Çetin, makyör Abdullah Sezer, model Büşra Yaşar’dan oluşan üçüncü takım ve kuaför Hasan Ağın, makyöz Buse Şimşek, model Nisa Kaytuka’dan oluşan dördüncü takım kuaförlerin kendi tarzını yansıtan kesimler ile makyözlerin kendi tarzını yansıtan makyajlar yapmak için yarıştı. Peki, elenen takım kim oldu?

KUAFÖRÜM SENSİN'DE KİM ELENDİ?

Kuaförüm Sensin'de yarışma devam ederken 94 puanla Özlem ve Zeynep yarışmaya veda etti.138 puanla 10 bin TL'nin sahibi ise Hasan ve Buse oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Aliyev'den ortak basın toplantısıCumhurbaşkanı Rece Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, " Azerbaycan ile ticaret hacmimizi 2023'te 15 milyar dolara çıkaracağız, hedefimiz bu" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber