Geri Dön

KYK 2020 yurt başvuruları başladı mı, burs başvuruları ne zaman başlayacak?

Tüm üniversite öğrencilerinin gözü Kredi Yurtlar Kurumu'nun açıklayacağı yurt ve burs başvuru tarihlerinde... Herkes aynı soruya cevap bulmaya çalışıyor: KYK 2020 yurt başvuruları başladı mı, burs başvuruları ne zaman başlayacak?

KYK 2020 yurt başvuruları başladı mı, burs başvuruları ne zaman başlayacak?

KYK yurt ve burs başvuruları için heyecan dorukta... Üniversite öğrencileri her geçen gün aramalarını sıklaştırırken 'KYK 2020 yurt başvuruları başladı mı, burs başvuruları ne zaman başlayacak?' sorusu yoğunlaştı. İşte ayrıntılar...

KYK YURT VE BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

KYK yurt ve burs başvurularının net olarak hangi tarihte açıklanacağı henüz belli değil. Tarihlerin Yükseköğretim Kurulu'nun açıklayacağı akademik takvime göre belirleneceği ve kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi. Yapılan açıklamada şöyle denildi:

Öğrenciler, yurtlara başvuru tarihi ve başvuruya ilişkin her tür bilgiye Gençlik ve Spor Bakanlığı (gsb.gov.tr) ve Genel Müdürlüğümüzün resmi internet adreslerinden (kygm.gsb.gov.tr) ulaşabilecektir. Gelişmeler Bakanlığımızın sosyal medya hesaplarından da (@gencliksporbak) takip edilebilir.

Son dakika... Bingöl'de korkutan depremGelen son dakika haberine göre; Bingöl'de deprem meydana geldi. Saat 12.37'de meydana gelen depremin büyüklüğü 4.1 olarak açıklandı. Bingöl'ün Sancaklı ilçesindeki depremin derinliği ise 1.6 km olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber