Geri Dön

LGS 1. nakil sonuçları ne zaman açıklanacak? LGS ikinci yerleştirme sonuçları açıklandı mı?

LGS tercih sonuçları 10 Ağustos'ta açıklanmıştı. Adaylar ikinci yerleştirme için tercih yaptılar. Bugün son gün ve binlerce öğrenci 1. nakil sonuçlarını merak ediyor. İşte konuya ilişkin detaylar..

LGS 1. nakil sonuçları ne zaman açıklanacak? LGS ikinci yerleştirme sonuçları açıklandı mı?

LGS süreci devam ederken yerleştiği okulu değiştirmek isteyen öğrenciler nakil başvurusunda bulundu ve bulunmya da devam ediyor. Son güne girilirken ikinci yerleştirme sonuçları araştırılıyor. Peki, LGS 1. nakil sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yerleştirmeye esas nakil tercihleri ortaöğretim kurumlarına tercih ve yerleştirme takvimi doğrultusunda yerleştirmeye esas nakil sonuçları 17 Ağustos 2020 tarihlerinde ilan edilecektir.

LGS 2. NAKİL BAŞVURULARI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Tercih Başvuruları 17-21 Ağustos 2020 tarihleri arasında alınacak.Yerleştirmeye Esas 2. Nakil Sonuçlarının İlanı 24 Ağustos 2020'de duyurulacak.

Sağlık Bakanı Koca, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ettiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şiddete maruz kalan sağlık çalışanlarına ziyarette bulundu.Koca, Twitter hesabından ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, "Keçiören EAH Acil Servisindeki arkadaşlarımı ziyaret ettim. Emniyet güçlerimizce incelenen kamera kayıtları, arkadaşlarımızın beyanı olayın ciddiyetini ortaya koymuştur. Cumhuriyet Başsavcılığımız süreci başlatmıştır. Sağlık camiası olarak üzgün ve konunun takibinde kararlıyız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber