Geri Dön
GündemMSÜ sınav sonuçları açıklandı mı? 2020 MSÜ sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

MSÜ sınav sonuçları açıklandı mı? 2020 MSÜ sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu adaylar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Milli Savuma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının 14 Haziran tarihinde gerçekleştirilmesinin ardından gözler sınav sonuçlarının açıklanacağı takvime çevrildi. Peki MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

MSÜ sınav sonuçları açıklandı mı? 2020 MSÜ sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu adaylar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. 14 Haziran tarihinde gerçekleştirilen MSÜ sınavının hemen ardından adaylar sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt aramaya başladı. ÖSYM tarafından duyurulan takvime göre MSÜ sonuçları 7 Temmuz tarihinde sonuc.ösym.goc.tr adresi üzerinden adayların erişimine açılacak

MSÜ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

14 Haziran tarihinde ÖSYM tarafından gerçekleştirilen MSÜ sınavı açıklanan takvime göre 7 Temmuz'da adayların erişimine açılacak. Sınavın üzerinden geçen 15 günlük sürecin ardından adaylar sonuçların her an açıklanabileceğini düşünerek araştırmalarını sıklaştırdı.

ÖSYM ERKEN AÇIKLAYABİLİYOR

ÖSYM tarafından sonuç açıklama tarihi olarak verilen ve belirlenen tarihlerden önce sınav sonuçları erişime açılabiliyor. ÖSYM tarafından verilen tarihler En son bu tarihte açıklanacak anlamı taşıyor. Değerlendirme işlemi tamamlandığı takdirde sonuçlar belirlenen tarihten önce açıklanabiliyor.

MSÜ SONUÇ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul'da inanılmaz manzara! 'İçine girsem beni bir daha kimse bulamaz'Sultangazi'de define avcıları ormanlık alanı delik deşik etti, devasa çukurlar açtı. Ormana gelenler için büyük tehlike oluşturan devasa çukurlar havadan da görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet