Geri Dön
GündemMSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıklandı mı?

MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıklandı mı?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 14 Haziran'da gerçekleşti. Aradan 8 gün geçerken hafta başı olması sebebiyle sonuç tarihleri iyice araştırılmaya başladı. ÖSYM'nin takvimini tam olarak bilmeyenler 'MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorusunu soruyor.

MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıklandı mı?

MSÜ sınavına giren yüz binler şimdi sonuç tarihine odaklanmış durumdalar... Kimileri tam tarihi bilirken kimileri ise ya unuttuğu için ya da bilmediği için 'MSÜ sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?' sorularını yöneltiyor. İşte detaylar...

MSÜ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

MSÜ sınav sonucu ÖSYM'nin takvimine göre 7 Temmuz 2020 tarihinde açıklanacak.

MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ ASKERİ ÖĞRENCİ ADAY BELİRLEME SINAVI (2020-MSÜ) TEMEL SORU KİTAPÇIĞI VE CEVAP ANAHTARI YAYIMLANDI

14 Haziran 2020 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2020-MSÜ) Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarının % 10’u aşağıdaki bağlantıdan sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına, 14 Haziran 2020 tarihinde saat 14.00’ten itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

 

Bayrampaşa'da iş yerinde patlama! Ekipler oraya koştuOlay Sarı Dökümcüler Sitesi'nde saat 17.30 sıralarında meydana geldi. İlk belirlemelere göre cila atölyesinde patlama sonrası yangın çıktı. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet