Geri Dön

MSÜ sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanır?

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı 14 Haziran'da gerçekleşti. MSÜ'nün soru ve cevapları aynı gün adayların erişimine açıldı. Şimdi gözler sonuçlarda... Bu nedenle 'MSÜ sonuçları ne zaman açıklanır?' sorusu soruluyor.

MSÜ sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanır?

Binlerce askeri üniversite adayı 14 Haziran'da nihayet MSÜ sınavına girdiler. Geniş önlemlerin alındığı sınav sonrası soru ve cevaplar yayımlandı. Adaylar bu gelişme sorası az çok puan hesaplaması yaparken net sonuç ise sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, MSÜ sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

MSÜ sınav sonucu ÖSYM'nin takvimine göre 7 Temmuz 2020 tarihinde açıklanacak.

MİLLİ SAVUNMA ÜNİVERSİTESİ ASKERİ ÖĞRENCİ ADAY BELİRLEME SINAVI (2020-MSÜ) TEMEL SORU KİTAPÇIĞI VE CEVAP ANAHTARI YAYIMLANDI

14 Haziran 2020 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2020-MSÜ) Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarının % 10’u aşağıdaki bağlantıdan sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına, 14 Haziran 2020 tarihinde saat 14.00’ten itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

Uşaklı yetiştiricinin "kangal" köpeği isteğini CİMER geri çevirmediUşak'ın Karahallı ilçesinde yaşayan ve koyunlarını kurt kaptığı gerekçesiyle Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezinden (CİMER) "kangal" cinsi köpek talep eden 27 yaşındaki Kuntay Kemal Mercan'ın isteği yerine getirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber