Geri Dön
GündemMSÜ tercih sonuçları bugün açıklanacak mı? MSÜ tercih sonucu sorgulama

MSÜ tercih sonuçları bugün açıklanacak mı? MSÜ tercih sonucu sorgulama

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) tercih sonuçları için hyeecanlı bekleyiş sürüyor. Binlerce adayı yakından ilgilendiren Milli Savunma Üniversitesi sınavı 7 Nisan tarihinde ÖSYM tarafından gerçekleştirilmişti. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavın ardından tercih işlemleri alınmıştı. Peki MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak?

MSÜ tercih sonuçları bugün açıklanacak mı? MSÜ tercih sonucu sorgulama

Milli Savunma Üniversitesi tercih sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Onlarca adayı yakından ilgilendiren Milli Savunma Üniversitesi sınavı bilindiği üzere 7 Nisan tarihinde gerçekleştirilmiş geçtiğimiz aylar içerisinde tercih işlemleri alınmıştı. Tercih işlemlerinin tamamlanmasının ardından adaylar MSÜ tercih sonuçlarının açıklanacağı tarihi merak etmeye başladı. Peki MSÜ tercih işlemleri ne zaman açıklanacak?

MSÜ TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MSÜ tercih sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. MSB'nin personeltemin.msb.gov.tr/ adresinde yer alan bilgilere göre sonuçların 13 Haziran tarihinde adaylara duyurulacağı açıklanmıştı. Sonuçlar açıklandığı andan itibaren haberimizden sorgulama yapabileceksiniz.

MSÜ TERCİH SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Xiaomi Redmi Note 10 5G Telefon İncelemesiPerformans yarışçısı Xiaomi Redmi Note 10 5G akıllı telefon, Milliyet.tv teknoloji editörünün kadrajı altında! Nilay Kamu, Türkiye'de MediaTek Dimensity 700 işlemcisine sahip ilk akıllı telefon Redmi Note 10 5G'yi inceledi. Çok daha yüksek performansı ve enerji verimliliği ile segmentinde öne çıkan telefon hem oyun hem de çoklu görev performansı ile sınırları zorluyor, enerji tüketimi konusunda dikkat çekiyor. Sosyal medyada veya oyun başında geçirilen saatleriniz için göz dolduran bir pil ömrüne sahip olan Redmi Note 5G, 5000mAh'lik pili ve 18W hızlı şarj özelliği ise tam olarak telefonu elinden bırakamayanlar için yaratılmış! Akıllı telefon 5G’yi de desteklediği için, 5G kullanılan bölgelerde çok daha yüksek bir İnternet hızına sahip oluyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, Redmi Note 10 5G’nin ön ve arka kamera özellikleri, farklı çekim modları, ekran yenileme hızı, oyunlar sırasındaki performansı gibi pek çok konuda daha fazla detay öğrenmek, kullanıcı deneyimi hakkında çok daha fazla bilgi almak için Milliyet Teknoloji Editörü Nilay Kamu'nun videosunu izleyebilirsiniz! #işbirliği
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler