Geri Dön
GündemMurat Ercan kimdir?

Murat Ercan kimdir?

Murat Ercan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Sincan Belediye Başkanı oldu. 1974 yılında Kırşehir’de doğan Ercan, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun. Peki Murat Ercan kimdir?

Murat Ercan kimdir?

Murat Ercan, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Sincan Belediye Başkanı oldu. Peki 1974’de Kırşehir’de dünyaya gelen Murat Ercan kimdir?

MURAT ERCAN KİMDİR?

Murat Ercan, 1974 yılında Kırşehir'in Mucur İlçesi'nde doğdu. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ve Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanında Yüksek Lisans programını tamamladı. Murat Ercan, AK Parti Ankara İl Başkanlığı komisyonlarında görev aldı.

Mahalle Komisyon Başkanlığı, İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Başkan Yardımcılığında ve AK Parti'nin çeşitli kademelerinde görev yaptı. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde ise AK Parti Sincan Belediye Meclis Üyesi seçildi. Ercan, evli ve 3 çocuk babası.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tahvil, Bono, Eurobond nedir?Devletin ya da özel sektörün finansman sağlamak amacıyla çıkardığı değerli kağıdın vadesi 1 yıldan kısa olduğunda bono olarak adlandırılırken, 1 yıldan uzun vadesi olan değerli kağıda ise tahvil denir. Bu değerli kağıdın yabancı para cinsinden türü de Eurobond olarak tanımlanır.Sponsorlu İçerik
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler