Geri Dön
GündemOkullar ne zaman açılacak 2021? İlkokul, ortaokul ve liseler ne zaman açılacak, hangi tarihte?

Okullar ne zaman açılacak 2021? İlkokul, ortaokul ve liseler ne zaman açılacak, hangi tarihte?

Okulların açılacağı tarih gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri okulların açılacağı tarihi merak ediyor. Okulların açılma tarihi ile ilgili açıklama geldi. Peki okullar ne zaman açılacak 2021? İşte detaylar...

Okullar ne zaman açılacak 2021? İlkokul, ortaokul ve liseler ne zaman açılacak, hangi tarihte?

Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler uyum eğitimi nedeniyle okula erken başlayacaklar. İlkokul, ortaokul ve liseye gidecek olan öğrenciler açılacağı tarihi araştırmaya başladı. Peki 2021 okullar ne zaman açılacak, hangi tarihte?

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı, 2021-2022 eğitim öğretim yılı takvimi açıklandı. 6 Eylül 2021 Pazartesi günü birinci dönem başlayacak. Okul öncesi eğitim ve ilkokul 1. sınıf öğrencileri 31 Ağustos-3 Eylül 2021 tarihleri arasında uyum eğitimleri yapılacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yanan orman alanı için bekletilen tohumları çalan hırsızlar, yakalandıMersin'in Anamur ilçesinde yanan ormanlık alanların tekrar ağaçlandırılması için bekletilen 450 kilogram kızıl çam tohumunu çalan 4 şüpheli, jandarma tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner