Geri Dön
GündemÖSYM KPSS sonuçları sorgulama sayfası! KPSS önlisans sonuçları

ÖSYM KPSS sonuçları sorgulama sayfası! KPSS önlisans sonuçları

KPSS önlisans sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından duyurulan sınav sonuçları "https://sonuc.osym.gov.tr/" adresi üzerinden sorgulanıyor. ÖSYM takvimine göre KPSS sonuçlarının yarın açıklanması bekleniyordu.

ÖSYM KPSS sonuçları sorgulama sayfası! KPSS önlisans sonuçları

KPSS önlisans sonuçları açıklandı. ÖSYM sınav takvimine göre 29 Kasım Perşembe (Yarın) açıklanması beklenen KPSS sonuçları erken açıklandı.

ÖSYM KPSS SONUÇLARINI AÇIKLADI

4 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen 2018-KPSS Ön Lisans değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 28 Kasım 2018 tarihinde saat 10.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilir.

ÖSYM KPSS sonuçları sorgulama sayfası KPSS önlisans sonuçları

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kaya balı için tehlikeli tırmanışBATMAN'ın dağlarındaki kaya balı, zorlu yolculuğun ardından sofralarda yerini alıyor. Emekle çıkarılan balın binbir derde deva olduğunu ifade eden, arıcılık yapan Yıldız, Gülşen ve Aslan aileleri, dağlarda uçurumların altındaki kayalıklarda buldukları balı, her türlü tehlikeyi göze alarak çıkarıp, şifa için dost ve akrabalarına verdiklerini söyledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler