Geri Dön

Patron Mutlu Son İstiyor ekrana kilitledi!-izle

Tolga Çevik'in baş rolünde yer aldığı film Patron Mutlu Son istiyor dün akşam Show Tv'de ekrana geldi. Eğlenceli konusu ve güçlü kadrosu ile Patron Mutlu Son İstiyor herkese kahkaha dolu dakikalar yaşattı.

Patron Mutlu Son İstiyor ekrana kilitledi!-izle

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği; oyuncu kadrosunda Tolga Çevik, Erkan Can, Ersin Korkut, Ezgi Mola ve Mustafa Uzunyılmaz gibi usta isimlerin yer aldığı 2014 yapımı filmPatron Mutlu Son İstiyor” ekrana kilitledi !

Yapımcı İsfendiyar, senaristlik yapan Sinan'ı, romantik komedi filmi senaryosu yazması için Kapadokya'ya gönderir. Burada bir butik otele yerleşen Sinan, zor durumdadır. Çünkü ne yazacağı konusunda hiçbir fikri yoktur. Üstelik düşünmek için yeterli zamana sahip değildir.

Patronu, işini bir an önce bitirmesi için ona baskı yapmaktadır. Sinan, butik otelin sahibi olan İzzet Bey'in kızı Eylül ile tanışır ve ondan çok etkilenir. Hatta ondan ilham alarak yazacağı senaryoyu onun üstüne kurmaya karar verir. Ancak bir sorun vardır. Eylül, ünlü bir oyuncu olan Faruk ile nişanlıdır. Faruk ile Sinan birbirlerini uzun zamandır tanımaktadırlar ve bu tanışıklık pek hoş anılarla dolu değildir. Çünkü Sinan, zamanında yakın arkadaş olduğu Faruk'un sevgilisini çalmıştır ve bu yüzden de Faruk, Sinan'ı düşman ilan etmiştir.

Ekmek fiyatlarına gizli zam!İstanbul Valiliği fırınları mercek altına aldı. " gramaj-fiyat " denetimi yaptı. O denetimlerde ise İstanbul’un bazı ilçelerinde esnafın resmi olmayan fiyat tarifeleri uyguladığı ortaya çıktı. Bunun üzerine CNN TÜRK muhabirleri de sahaya indi farklı ilçelerden ekmek aldı. Bakın kaç gram ekmek kaça satılmış...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet