Geri Dön
GündemPOMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman? 26. Dönem POMEM eğitim sonu sınav tarihleri

POMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman? 26. Dönem POMEM eğitim sonu sınav tarihleri

Polis Akademisi Başkanlığı geçtiğimiz tarihlerde 26. Dönem POMEM Eğitim sonu sınavı hakkında duyuru yayımladı. Adaylar ise 26. Dönem POMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman aramasına başladı. İşte POMEM eğitim sonu sınav tarihleri...

POMEM Eğitim sonu sınavı ne zaman? 26. Dönem POMEM eğitim sonu sınav tarihleri

26. Dönem POMEM Eğitim sonu sınavı ile ilgili meraklı arayış başladı. POMEM Eğitim sonu sınav tarihleri Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyuruldu.

26. DÖNEM POMEM EĞİTİM SONU SINAVI NE ZAMAN?

Polis Akademisi paylaştı

"03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri gereği, 26. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları;

15-17 Haziran 2021 tarihleri arasında öğrenim gördükleri Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde yapılacaktır. Anılan yönetmeliğin 6’ncı maddesi gereği ilan olunur."

Ankara'da, Atatürk Orman Çiftliği arazisinde yangınAnkara'da Atatürk Orman Çiftliği arazisinde yangın çıktı. Bölgeye sevk edilen ekipler, yangına müdahale ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet