Geri Dön
GündemRamazan Bayramı tatili ne zaman başlıyor? Bayram tatili kaç gün?

Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlıyor? Bayram tatili kaç gün?

Ramazan Bayramı için artık sayılı günler kaldı. Ramazan ayının bitmesinin ardından Ramazan Bayramı kutlanacak. Peki, Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlayacak, bayram tatili kaç gün?

Ramazan Bayramı tatili ne zaman başlıyor? Bayram tatili kaç gün?

Ramazan Bayramı tatili için artık kısa bir süre kaldı. Tatil planlarını önceden yapan vatandaşlar Ramazan Bayramı'nda yapılacak 9 günlük tatili şehir dışında geçirecekler.

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN?

3 Haziran 2019 Pazartesi Arefe

4 Haziran 2019 Salı Ramazan Bayramı (1.Gün)

5 Haziran 2019 Çarşamba Ramazan Bayramı (2.Gün)

6 Haziran 2019 Perşembe Ramazan Bayramı (3.Gün)

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre,

"Kurum yöneticileri tarafından gerekli tedbirlerin alınarak hizmetlerin aksatılmaması, zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla, kamu kurum ve kuruluşlarındaki bütün çalışanların 3 Haziran 2019 Pazartesi günü yarım gün ve 7 Haziran 2019 Cuma günü tam gün idari izinli sayılmaları Sayın Cumhurbaşkanımızca uygun görülmüştür."

İdari izin süresince görevli olanlara herhangi bir fazla ödemede bulunulmayacağı ancak kullanılmayan idari izinlerin, idarenin uygun gördüğü zamanlarda kullandırılabileceği kaydedildi.

Uydudan izleniyor! 3 günde 30 kilometre gittiMuğla'da tedavisi tamamlandıktan sonra uydu takip cihazı takılan ve "Talay" ismi verilen nesli tükenme tehlikesi altındaki yeşil deniz kaplumbağası, 3 günde yaklaşık 30 kilometre yol katetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet