Geri Dön
GündemRising Star Türkiye'de kim birinci oldu?

Rising Star Türkiye'de kim birinci oldu?

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması Rising Star Türkiye final yaptı. Peki Rising Star Türkiye'de kim birinci oldu? Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı ve sıkı bir elemeden geçen 12 yarışmacı arasında birinci jüri ve seyircilerin oyları ile seçildi. İşte Rising Star'ın şampiyonu...

Rising Star Türkiye'de kim birinci oldu?

Rising Star Türkiye'de büyük final Heyecan ve rekabet dolu finali ile Rising Star herkesi ekrana kilitledi. Yarı finalde birbirleriyle yarışan yarışmacılardan en iyiler finale çıkmaya hak kazandı.

Büyük finalde 12 isim kıyasıya bir rekabet vererek birincilik için yarıştılar. İşte Rising Star Türkiye finaline kalan isimler..

Ferit Özkan Başeğmez

Esra Sezer

Besim Kapu

Cansu Bahadır

Merve Yılmaz

Melisa Sarıusta

Serhat Mardin

Nevra Güçlü

Ömer Topçu

Diyap Eren Kahraman

Yiğit Arat

Beyza Başk Akdoğan

RİSİNG STAR'IN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Rising Star Türkiye finalinde zorlu bir eleme gerçekleştir. Son ikiye kalan isimler ise Ferit Özkan Başeğmez ve Melisa Sarıusta oldu.
Rising Star Türkiye’nin 27 Eylül Pazar akşamı yayınlanan bölümünde, Ferit Özkan Başeğmez finaldeki son performansında %85 Evet oyuna ulaştı ve Rising Star Türkiye'nin şampiyonu oldu. Rising Star Türkiye'nin birincisi için büyük ödül ise ev...

Rising Star Türkiyede kim birinci oldu

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
'Benim çalışmam lazım' diyerek ambulanstan inmek istediKocaeli'nin İzmit ilçesinde, beton elektrik direğine çarpan halk otobüsünün yaralanan sürücüsü Engin K. (41), "Benim çalışmam lazım" diyerek ambulanstan inmek istedi. Sağlık ekiplerince ikna edilen Engin K., hastaneye götürüldü.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner