Geri Dön
GündemSabancı Üniversitesi’nde Online mezuniyet töreni

Sabancı Üniversitesi’nde Online mezuniyet töreni

Kuruluşunun 20. yılını kutlayan Sabancı Üniversitesi kapsamlı ve geniş katılımlı online mezuniyet töreni gerçekleştirdi. Tören, web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden töreni canlı olarak yayınladı.

Sabancı Üniversitesi’nde Online mezuniyet töreni

Sabancı Üniversitesi mezunlarının, mezun adaylarının ve öğretim üyelerinin video mesajlarıyla yer aldığı törende, her yıl Sakıp Sabancı’nın vasiyeti üzerine tamamı Sakıp Sabancı Fonu’ndan karşılanan özel bir ödüle layık görülen fakülte birincileri de açıklandı. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Birincisi Osman Berke Güney, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Birincisi Seham Hakmi, Yönetim Bilimleri Fakültesi Birincisi Denizalp Aybak oldu.

Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, online törende yaptığı konuşmada, “20 yıllık geçmişinde birçok ilki başarmış üniversitemiz, bugün de Türkiye’nin ilk kapsamlı online mezuniyetini gerçekleştiriyor. Sizler de tarihe geçiyorsunuz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO Zirvesi öncesi flaş açıklamalarCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel ziyareti öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Şu anda Merkez Bankası'nın döviz rezervi konusunda geldiğimiz nokta 100 milyar dolar seviyesine ulaşmış durumdayız. Ülkelerin kendi yerel paraları ile ticaretleri ve para takası anlaşması ile gerçekleşiyor' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet