Gündem Sakarya'da kadınlar tartışmış kocaları çatışmıştı! Olayın yeni detayları ortaya çıktı

Sakarya'da kadınlar tartışmış kocaları çatışmıştı! Olayın yeni detayları ortaya çıktı

09.04.2024 - 19:13 | Son Güncellenme:

Sakarya Pamukova'da korkunç bir olay yaşanmıştı. Sokak ortasında kadınlar tartışmış ve kocaları kurşun yağdırmıştı. O olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Sakaryada kadınlar tartışmış kocaları çatışmıştı Olayın yeni detayları ortaya çıktı

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde kadınların sözlü münakaşaya, eşlerinin ise silahlı çatışmaya girdiği olaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. 6 Eylül 2023 tarihinde N.A.’nın 30 yaşındaki üvey oğlunu silahla yaralayan M.S.’nin açık cezaevinden izne çıktığı ve yine bir silahlı olaya karıştığı öğrenildi.

Haberin Devamı

Olay, Pamukova ilçe merkezinde meydana 7 Nisan Pazar günü gece saatlerinde meydana gelmişti. N.A. ve eşi, cadde ortasında yürüdükleri esnada aralarında husumet olduğu öne sürülen M.S. ve eşi G.S. ile karşılaştı. Eşlerinin birbirleriyle sözlü münakaşa etmesi sonrasında N.A. ve M.S. yanlarında bulunan silahla birbirlerine ateş etmeye başladı. Yaşanan silahlı çatışmada N.A. ve M.S.’nin eşi G.S. çeşitli yerlerinden yaralandı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

OLAY YERİNDE GÖZALTINA ALINDILAR

Olay yerinde yapılan ilk müdahale sonrasında yaralılar hastaneye sevk edildi. Hususa ilişkin inceleme başlatan polis ekipleri N.A.’yı hastanede M.S.’yi ise olay yerinde gözaltına aldı. Şahıslar, emniyetteki işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haberin Devamı

Sakaryada kadınlar tartışmış kocaları çatışmıştı Olayın yeni detayları ortaya çıktı

Daha öncesinde de çatıştığı şahsın üvey oğlunu vurmuş

Öte yandan, yaşanan silahlı çatışmaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. 6 Eylül 2023 tarihinde N.A.’nın üvey oğlu O.G. (30) evinin bahçesinde çalıştığı esnada, M.S. tarafından silahla vurularak yaralanmıştı. 6 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirdiği yaralama olayın ardından yakalanan ve adli mercilerce tutuklanan M.S.’nin cezasının devam ettiği açık cezaevinden izne çıktığı esnada bu olaya karıştığı öğrenildi.

Yazarlar