Çatışma

Çatışma

Son dakika çatışma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan çatışma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan çatışma haber sayfamızda...

Çatışma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 20.074 catisma haberi bulunmuştur.
Yapay zekanın kullanımı adalet anlayışını zedeliyor
Yapay zekanın kullanımı adalet anlayışını zedeliyorİstanbul Medipol Üniversitesi  İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faik Tanrıkulu, yapay  zekanın olumsuz kullanımı ile ilgili, "Bu teknolojilerin değerlendirmelerine  bağlı olarak insanların şüpheli kabul edilmesi adalet anlayışını  zedeleyebiliyor." dedi.
16.10.2021Teknoloji
İki kardeşin miras çatışması kameraya yansıdı!
İki kardeşin miras çatışması kameraya yansıdı!Çorum'da miras paylaşımı nedeniyle sokakta çıkan Gökhan Çetinkaya'nın (29) öldüğü, ağabeyi Zekeriya Çetinkaya'nın (42) ise ağır yaralandığı silahlı çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Zekeriya Çetinkaya'nın kardeşine tabanca ile ateş ettiği, Gökhan Çetinkaya'nın ise tüfekle karşılık verdiği görüldü.
16.10.2021Gündem
Lübnan’da neler oluyor?
Lübnan’da neler oluyor?Lübnan’da 15 yıl boyunca devam eden ve 150 binden fazla kişinin ölümüne yol açan iç savaşın etkileri günümüzde hala devam ediyor. İç savaş döneminde yaşananlar ve düşmanlıklar, günümüz siyasetinde rol oynamaya devam ederken, Şii, Sünni, Hrıstiyan ve Dürziler arasında ayrışan ülke, bir türlü huzur ve istikrarı yakalayamıyor.
16.10.2021Dünya
Lübnan’da yine  aynı korku!
Lübnan’da yine aynı korku!Beyrut’ta Şii protestocuların üzerine bina tepelerinden ateş açılırken, çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Ordunun müdahalesine rağmen çatışmalar kentin diğer noktalarına sıçrarken, ülkede yeniden “iç savaş” korkusu var
15.10.2021Dünya
Türkiye'den Beyrut'taki olaylara ilişkin taraflara itidal çağrısı
Türkiye'den Beyrut'taki olaylara ilişkin taraflara itidal çağrısıGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Hizbullah ve Emel Hareketi destekçilerinin Adalet Sarayı'na yürüdüğü sırada göstericilerin üzerine ateş açılmasına ilişkin, "Benzeri olayların bir daha yaşanmaması için Lübnanlı tüm tarafları itidale ve şiddet eylemlerinden kaçınmaya davet ediyoruz." ifadesini kullandı.
14.10.2021Dünya
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı! Ordu çağrı yaptı
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı! Ordu çağrı yaptıLübnan'ın başkenti Beyrut'ta Şii Emel Hareketi ve Hizbullah destekçilerinin üzerine ateş açıldığı, olayda can kaybı ve yaralıların bulunduğu bildirildi. Ordu, sivillerden Beyrut'ta çatışma bölgesindeki sokakları boşaltmasını istedi. Can kaybının yükselmesinden endişe ediliyor.
14.10.2021Haberler
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı!
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı!Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Şii Emel Hareketi ve Hizbullah destekçilerinin üzerine ateş açıldığı, olayda can kaybı ve yaralıların bulunduğu bildirildi. Ordu, sivillerden Beyrut'ta çatışma bölgesindeki sokakları boşaltmasını istedi. Can kaybının yükselmesinden endişe ediliyor.
14.10.2021Dünya
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı! Ordu çağrı yaptı
Lübnan'da göstericilere ateş açıldı! Ordu çağrı yaptıLübnan'ın başkenti Beyrut'ta Şii Emel Hareketi ve Hizbullah destekçilerinin üzerine ateş açıldığı, olayda can kaybı ve yaralıların bulunduğu bildirildi. Ordu, sivillerden Beyrut'ta çatışma bölgesindeki sokakları boşaltmasını istedi. Can kaybının yükselmesinden endişe ediliyor. Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta Hizbullah ve Emel Hareketi destekçilerinin Adalet Sarayı'na yürüdüğü sırada göstericilerin üzerine ateş açılmasına ilişkin, "Benzeri olayların bir daha yaşanmaması için Lübnanlı tüm tarafları itidale ve şiddet eylemlerinden kaçınmaya davet ediyoruz." ifadesini kullandı.
14.10.2021Dünya
Son dakika! Taliban heyeti Türkiye'de
Son dakika! Taliban heyeti Türkiye'deGelen son dakika bilgisine göre; Afganistan'daki Taliban hükümetinin Dışişleri Bakan Vekili Emirhan Muttaki, temaslarda bulunmak üzere Türkiye'ye geldi.
14.10.2021Gündem
AK Parti'li Kurtulmuş: Emperyalist güçler terör örgütlerine silah vermesin
AK Parti'li Kurtulmuş: Emperyalist güçler terör örgütlerine silah vermesinAK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, emperyalist güçlerin Ortadoğuda karışıklık yaratarak güç devşirmek istediğini belirterek, "Büyük ülkeler, emperyalist ülkeler terör örgütlerine silah vermesinler. Lojistik vermesinler. İstihbarat desteği sağlamasınlar, hatta siyasi destek sağlamasınlar, dünyanın hiçbir yerinde bir iki hafta sonra hiçbir terör örgütü kalmaz" dedi.
13.10.2021Siyaset
Afgan çalışma grubu kurulsun
Afgan çalışma grubu kurulsunTürkiye’nin maruz kalacağı göç baskısından Avrupa’nın etkilenmesinin kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Erdoğan, “G20 bünyesinde bir çalışma grubu oluşturulmasını öneriyorum. Türkiye olarak bu grubun başkanlığına talibiz” dedi
13.10.2021Siyaset
Son dakika: Eski Pentagon yetkilisi itiraf etti! ABD kaybetti
Son dakika: Eski Pentagon yetkilisi itiraf etti! ABD kaybettiABD Savunma Bakanlığından (Pentagon) istifa eden en kıdemli siber güvenlik yönetici Nicholas Chaillan, ülkesinin Çin’e karşı siber rekabeti kaybettiğini, ABD’nin bazı kurumlarının siber ve yapay zeka kapasitesinin bu ülke ile karşılaştırıldığında "anaokulu" seviyesinde olduğunu söyledi.
12.10.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20 liderlerine çağrı: Başkanlığa talibiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20 liderlerine çağrı: Başkanlığa talibizAfganistan gündemiyle toplanan G20 Olağanüstü Liderler Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "G20 bünyesinde bir çalışma grubu kurulmasını öneriyorum. Türkiye olarak bu grubun başkanlığına da talibiz." dedi.
12.10.2021Haberler
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20 liderlerine çağrı: Başkanlığa talibiz
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan G20 liderlerine çağrı: Başkanlığa talibizAfganistan gündemiyle toplanan G20 Olağanüstü Liderler Zirvesi'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "G20 bünyesinde bir çalışma grubu kurulmasını öneriyorum. Türkiye olarak bu grubun başkanlığına da talibiz." dedi.
12.10.2021Siyaset
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'Şırnak'ın Akçay köyünün sakinleri, yerli ve milli imkanlarla geliştirilen, 15 yıl önce otomatik iniş kalkış deneme uçuşları Gabar Dağı'nda yapılan ve terörle mücadele operasyonlarında başarıyla kullanılan insansız hava araçlarının (İHA) başarısıyla gurur duyuyor.
12.10.2021Haberler
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'
Selçuk Bayraktar 15 sene önce denedi! 'Düşen İHA'ları alıp nizamiyeye teslim ediyorduk'Şırnak'ın Akçay köyünün sakinleri, yerli ve milli imkanlarla geliştirilen, 15 yıl önce otomatik iniş kalkış deneme uçuşları Gabar Dağı'nda yapılan ve terörle mücadele operasyonlarında başarıyla kullanılan insansız hava araçlarının (İHA) başarısıyla gurur duyuyor.
12.10.2021Ekonomi
Meksika'da çetelerin çatışması sonucu 20 kişi öldü
Meksika'da çetelerin çatışması sonucu 20 kişi öldüMeksika'nın kuzeyinde, uyuşturucu çeteleri arasında çıkan çatışmalarda 20 kişinin öldüğü bildirildi.
12.10.2021Dünya
Bolu’da silahlı çatışmanın ardından kaçan şüpheli saklandığı evde yakalandı
Bolu’da silahlı çatışmanın ardından kaçan şüpheli saklandığı evde yakalandıBolu'da cadde üzerinde yaşanan ve Mertcan P. (21) ile yoldan geçen bir kişinin yaralandığı silahlı çatışma ile ilgili aranan Ömer Faruk A. (26), saklandığı evde yakalandı.
10.10.2021Haberler
Kriminal laboratuvar sonucu bekleniyor! Saklandığı evde yakalandı
Kriminal laboratuvar sonucu bekleniyor! Saklandığı evde yakalandıBolu'da cadde üzerinde yaşanan ve Mertcan P. (21) ile yoldan geçen bir kişinin yaralandığı silahlı çatışma ile ilgili aranan Ömer Faruk A. (26), saklandığı evde yakalandı.
10.10.2021Gündem
Dehşet saçtı! Rehine krizine ait görüntüler ülkeyi salladı
Dehşet saçtı! Rehine krizine ait görüntüler ülkeyi salladıDramatik görüntüler, ABD'de bir SWAT ekibinin, 14 yaşındaki bir çocuğu kafasından vuran ve bir apartman kompleksine girip bir kadını rehin alarak barikat kuran silahlı bir kişiyle girdiği çatışma anlarını yakaladı.
13.10.2021Dünya
‘Kemal kardeşiniz garibanın yanında’
‘Kemal kardeşiniz garibanın yanında’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul’daki temasları sırasında İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte Ümraniye’de atık kâğıt toplayarak geçimini sağlayan geri dönüşüm işçilerini ziyaret etti. Çankaya Belediyesi’nin bu alanda yürüttüğü çalışmanın Türkiye genelinde CHP’li tüm belediyelere yaygınlaştırılacağını söyleyen Kılıçdaroğlu işçilere, “Hepiniz çalışacaksınız, hepiniz kazanacaksınız, kimse de gelip müdahale etmeyecek size” diye seslendi.
10.10.2021Siyaset
“Kurgu, kumaş kadar önemli”
“Kurgu, kumaş kadar önemli”Bu yılki Fashion Week Istanbul’da Sudi Etuz’un yeni koleksiyonu SS22’yi Anavarza Efsanesi’nden esinlendiği bir kısa filmle tanıtmaya hazırlanan moda tasarımcısı Şansım Adalı “Dijital dönüşümde koleksiyonlar artık nasıl sunulduğuyla kurgulanıyor” diyor
10.10.2021Pazar
Suç makinelerini bu fotoğraf yakalattı!
Suç makinelerini bu fotoğraf yakalattı!Denizli’de suça karışan 3 kişi sosyal medyada paylaştıkları fotoğraf sayesinde yakalandı. İş yeri kurşunlama, dolandırıcılık, kasten öldürmeye teşebbüs gibi çok sayıda kaydı olan suç makineleri 15 numaralı masada poz verdikleri için operasyona “kod 15” ismi verildi.
9.10.2021Gündem
Türk SİHA'ları Avrupa'nın gündeminde! Gün geçtikçe artıyor
Türk SİHA'ları Avrupa'nın gündeminde! Gün geçtikçe artıyorHollanda'nın kamu haber ajansı NOS, Türkiye'nin ürettiği silahlı insansız hava araçlarının (SİHA) "giderek daha fazla satıldığını" yazdı.
8.10.2021Dünya
A İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu A Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
A İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu A Harfi İle Biten Kelimeler ListesiB harfinden önce gelen A, alfabemizin ilk harfidir. A ile biten şehirlerden bazıları şunlardır: 1- Ankara 2- Amasya 3- Adana 4- Yalova 5- Isparta 6- Sakarya. Son harfi A olan ülkeler ise şu şekilde sıralanabilir: 1- Almanya 2- Danimarka 3- Slovenya 4- Slovakya 5- Finlandiya 6- İzlanda 7- Fransa. A ile biten kelimeler nelerdir? Merak eden okurlar için Son harfi A olan kelimeleri harf sayısına göre listeledik.
8.10.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

lübnanbeyrutson dakika haberlerçatışmayapay zeka

Çatışma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.