Geri Dön
GündemŞarkıcı Hatice (Hatice Çarpar) kimdir? Hatice Çarpar biyografisi

Şarkıcı Hatice (Hatice Çarpar) kimdir? Hatice Çarpar biyografisi

Şarkıcı Hatice, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda düzenlenen bir defilede kalçasını açan ve günlerce magazin gündeminde yer alan Şarkıcı Hatice bu kez yaptığı paylaşımla yaz sezonunu açtığını duyurdu. Hatice Çarpar paylaştığı fotoğrafın altına geçte olsa havuz sezonunu açtım notunu bıraktı.

Şarkıcı Hatice (Hatice Çarpar) kimdir? Hatice Çarpar biyografisi

Son dönemde magazin gündeminde sıkça yer alan Şarkıcı Hatice bu kez yaptığı paylaşım ile yaz sezonunu açtığını takipçilerine duyurdu. Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafların altına kalçalarının yaptırdığını söyleyen takipçişerine geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklama ile herhangi bir operasyon yok sadece spor yapıyorum açıklamasında bulunmuştu. 6 Aralık 1978 yılında İzmir'in Narlıdere ilçesinde dünyaya gelen Hatice küçük yaşlarda müzik kariyerine adım attı.

ŞARKICI HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice 6 Aralık 1978 yılında İzmir'in Narlıdere ilçesinde dünyaya geldi.

6 Aralık 1978'de İzmir'in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına İner misin Çıkar mısın? isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüp Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlastigi kanisina vardiktan sonra profesyonel çalismalara basladı.

Şarkıcı Hatice (Hatice Çarpar) kimdir Hatice Çarpar biyografisi

1990'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003'te vefat etmiştir.

ALBÜMLERİ

Vol1 - 1999
Vol2 - 2000
Vol3 - 2001
Bitaneme - 2005
Canımın Ötesi - 2006
Tenin Tenime - 2008
Pardon - 2010
Çok Uzadı Bu Ayrılık - 2012

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan, FIFA Başkanı Infantino'yu kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 76. Genel Kurulu'na katıldığı New York'ta, FIFA Başkanı Gianni Infantino'yu kabul etti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner