Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 17. bölümüyle ekranlara geldi. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümünde Mercan'ın babası Tahir'i vurdu ve ortalık karıştı. Peki Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 17. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ile Nefes'in sevda türküsü, Mercan için yakılan ağıtlarla kesilir. Vedat'ın şeytani planının kurbanı olan Mercan, masumiyetinin bedelini hastanede hayata tutunmaya çalışarak ödemektedir. Cemil ise her şeyden habersiz, teselliyi kızının canına kasteden Vedat'ın dostluğunda, intikamıysa kızını kurtaran Tahir'e nefretinde bulur. Canından çok sevdiği Nefes için kendini siper edip, ona deva olan Tahir ilk kez bu kadar dağılmıştır. Tüm Karadeniz'i susturan cesareti tek bir şeye söz geçiremez; vicdanına! Sevdiğine deva olma sırası Nefes'tedir. Tahir'in deli fırtınasını sadece Nefes'in şefkati ve inadı dindirecektir. Tahir vicdanı ve sevdası arasında çıkmazdayken bir yandan da Ceylan'ı, Nefes'e kavuşturmanın mücadelesini vermektedir. Bilmediği şeyse nefretten gözü dönmüş Cemil'in, intikam için peşinde olduğudur. Tahir'in merhameti mi, Cemil'in intikam ateşiyle parlayan nefreti mi galip gelecektir?

SEN ANLAT KARADENİZ 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Ankara'da minibüs devrildiAnkara Anadolu Otoyolu Kızılcahamam Kavşağında İstanbul'dan Van'a düğüne giden yolcuları taşıyan minibüs, arka lastiğinin patlaması sonucu takla attı. Kazada, yolculardan 3'ü ağır olmak üzere toplam 12 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber