Geri Dön

Son dakika deprem haberi! En son nerede deprem oldu? 6 Ocak Kandilli Rasathanesi

Yurt genelinde birbiri ardına gelen deprem haberlerine bir yenisi daha eklendi ve bu kez İzmir ile Manisa beşik gibi sallandı. Korkutan haber sonrası gözler Kandili Rasathanesi'ne çevrildi. Peki milyonlarca vatandaşımızın en çok merak ettiği konular arasında yer alan Türkiye'de en son nerelerde deprem oldu?

Son dakika deprem haberi! En son nerede deprem oldu? 6 Ocak Kandilli Rasathanesi

Türkiye ve çevresinde meydana gelen depremler Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Gece yarısı Ayvacık Manisa'da meydana gelen 3 büyüklüğündeki deprem İzmir'de de hissedildi. Manisa'da meydana gelen depremin ardından Akdeniz'de 2,5 büyüklüğünde bir deprem meydana gelirken sabah saatlerinde Amasya ve Erzincan'da da 2.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İşte Türkiye'de meydana gelen son depremler listesi...

İZMİR VE MANİSA BEŞİK GİBİ SALLANDI! (6 OCAK)

Kandilli Rasathanesi'nde yer alan bilgilere göre merkez üssü Manisa'da 03.14'te 3.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 10.4 kilometre olarak açıklandı. AFAD: 3,2 Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nin tespitine göre, saat 03.14'de merkez üssü Manisa'nın Şehzadeler ilçesi olan 3.2 büyüklüğünde bir sarsıntı kaydedildi. Depremin 6,99 kilometre derinlikte oluştuğu belirlendi.

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanı Koca: "Pozitif çıkan hastamız yok"Sağlık Bakanı Koca Ankara'da açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, Şu ana kadar çalışılmış numunelerde pozitif çıkan herhangi bir hastamız çıkmadı." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber