Geri Dön

Son dakika! Deprem mi oldu, en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?

En son nerede kaç şiddetinde deprem oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde Siirt Kurtalan'da meydana gelen 5.2 şiddetindeki deprem korku ve paniği yaşanmasına neden oldu. Türkiye'de meydana gelen son depremler AFAD, Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde oldu? İşte son depremler listesi...

Son dakika! Deprem mi oldu, en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?

Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından Türkiye'de meydana gelen depremler listelenmeye devam ediyor. Sabah saatlerinde Siirt Kurtalan'da meydana gelen 5.2 şiddetindeki deprem çevre illerde de hissedilmiş ve korku ve paniğe neden olmuştu. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?

SON DEPREMLER LİSTESİ

Son dakika Deprem mi oldu, en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu

3 ARALIK SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul'da dilencinin kundağından oyuncak bebek çıktıİstanbul Şile'de "Kardeşler aç abi" pankartıyla dilenen kadının kucağından oyuncak bez bebek çıktı. Yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet