Geri Dön
GündemSon dakika! İstanbul'da şok olay! İçeri girdiğinde kocasının sevgilisini görünce...

Son dakika! İstanbul'da şok olay! İçeri girdiğinde kocasının sevgilisini görünce...

Gelen bir son dakika haberine göre; Kocasının kendisini Aslı B. ile aldattığını öğrenen Kübra K., kadının iş yerini buldu. Kadınla konuşmak için gittiği iş yerinde sinirlerine hakim olmayan K., Aslı B.’ye tokat atınca davalık oldu. Duruşmada tanık olarak dinlenen Aslı B.’nin iş arkadaşı olay anını anlatırken, “İçeri girer girmez Aslı’ya tokat attı. Küfür edip, ‘Kocam bana ne yaptı da sana yapacak’ diye bağırdı” ifadelerini kullandı.

Son dakika! İstanbul'da şok olay! İçeri girdiğinde kocasının sevgilisini görünce...

Damla GÜLER / milliyet.com.tr

İstanbul Şişli’de yaşayan Kübra K. kocasının kendisini aldattığını öğrendi. Kübra K. kocasına boşanma davası açmak için kimle aldattığını araştırmaya başladı. Kocasının telefonundaki mesajları okuyan kadın, kocasının Aslı B. ile sevgili olduğunu gördü.

Mesajları okuyunca Aslı B. ile konuşmak isteyen Kübra K., B.’nin iş yerine gitti. İş yerinden içeri girince bir anda Aslı B.’yi karşısında gören Kübra K. sinirlerine hakim olamadı. Aslı B.’ye tokat atan K., araya giren diğer çalışanlar tarafından dışarı çıkarıldı. Yaşadığı olayın ardından Aslı B. savcılığa giderek Kübra K. hakkında şikayetçi oldu. Şikayetin ardından Kübra K. hakkında, “basit yaralama” ve “hakaret” suçundan dava açıldı.

“KOCAM BANA NE YAPTI DA SANA YAPACAK”

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada Aslı B.’nin iş arkadaşı tanık olarak dinlendi. Kendisinin işten çıkmak üzereyken Kübra K.’nin içeri girdiğini anlatan tanık Evrim A., “İçeri girer girmez Aslı’ya tokat attı. Küfür ederek, ‘Kocam bana ne yaptı da sana ne yapacak’ diye bağırdı. Ağır küfürler etti” dedi. Tanığın sözlerine karşı diyecekleri sorulan sanık Kübra K. ise, “Ben tanığı olay yerinde hiç görmedim. Yalancı şahit tutmuşlar, kulaktan duyma bilgileri anlattı” dedi.

“BOŞANMA DAVASI AÇTIM”

Eşine boşanma davası açtığını söyleyen Kübra K., “Boşanma dilekçemi de mahkemenize sunmak istiyorum. Kendisi yüzünden olmadığını söylüyor ya burada da her şeyi yazdım” dedi. Mahkeme alınan beyanların ardından duruşmaya gelmeyen başka bir tanık hakkında zorla getirme kararı çıkararak duruşmayı erteledi.

Köpekleri ıslatıp kovaladı! Öğretim görevlisi isyan ettirdiAnkara'da üniversitede öğretim görevlisi S.G.K. hakkında, oturduğu apartmanın otoparkına sığınan sokak köpeklerini, suyla ıslatıp, elinde çubukla kovaladığı gerekçesiyle 'mala zarar verme' suçundan dava açıldı. S.G.K.'nin, köpeklerin yattığı battaniyeyi suyla ıslatıp, mama kaplarını tekmelerken güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsü de delil olarak dosyada yer aldı. TBMM gündemine gelmesi beklenen yeni Hayvan Koruma Kanunu'nda hayvanlara bu tür eylemleri yapanlar cana zarar vermeden yargılanacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet