Aldatma

Aldatma

Son dakika aldatma haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan aldatma gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan aldatma haber sayfamızda...

Aldatma

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.743 aldatma haberi bulunmuştur.
İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı
İhanet iddiası Kibariye ve Ali Küçükbalçık'ı ayırmadı24 yıllık evli çift Kibariye ile Ali Küçükbalçık, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Daha önce aldattıktan sonra affedilen Küçükbalçık, yine kaçamak yaparken görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla el ele görüntülenen Ali Küçükbalçık, eşi Kibariye ile çekilen karesini sosyal medyada paylaştı.
16.06.2021Cadde
Ali Küçükbalçık, Kibariye'yi aldattı mı? 'Gözümle görürsem inanırım'
Ali Küçükbalçık, Kibariye'yi aldattı mı? 'Gözümle görürsem inanırım'24 yıllık evli çift Kibariye ile Ali Küçükbalçık, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve “Bir günlük kaçamak için boşanmam, önemli olan sağlığımız” demişti. Daha önce de aldattıktan sonra affedilen Küçükbalçık, yine kaçamak yaparken görüntülendi.
9.06.2021Cadde
İhanet Sözleri: Yalan Ve Sevgiye İhanet İle İlgili Anlamlı Ve Özlü Sözler
İhanet Sözleri: Yalan Ve Sevgiye İhanet İle İlgili Anlamlı Ve Özlü Sözlerİhanet sözleri birçok konu için geçerli sözlerdir. İhanet sevgiliden, dosttan ya da aileden gelebilir. Hangisi daha acıdır bilinmez ama ihanet sözleri: yalan ve sevgiye ihanet ile ilgili anlamlı ve özlü sözler zaman zaman ihtiyaç duyulan sözlerdir. Sizlere ihanet sözleri: yalan ve sevgiye ihanet ile ilgili en anlamlı ve özlü sözleri derledik.İhanet, aldatma, arkadan iş çevirme herkesin başına gelebilmektedir. Böyle bir duruma uğrayanlar acılarını paylaşımlarıyla belli etmektedir. İhanet sözleri arasında sevgiliye, ya da dost ihanetine uygun birçok paylaşım bulunmaktadır. Farklı görsellerle de en acı ihanet sözleri etkili paylaşımlar haline gelmektedir. Sizin için en acı ve duygusal İhanet Sözleri resimli ve resimsiz olarak derledik.
Mutaffifin Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Mutaffifin Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiKur’an-ı Kerim’in 83. suresi olan Mutaffifin; Ankebut Suresi’nden sonra, Bakara Suresi’nden de önce Mekke’de indirilmiştir. Cebrail tarafından Hz. Muhammed’e tebliğ edilen bu surenin adı “el- mutaffifin” teriminden gelmektedir. Buna göre Mutaffifin, “ölçüde ya da tartıda hata ve hile yapan kişi” manası taşımaktadır. Bu sure, Mekke’de tebliğ edilen son sure; Medine’de tebliğ edilen ilk sure olma özelliğine sahiptir. Yani, Mutaffifin Suresi’nin ayetlerinin bir kısmı Mekke döneminde bir kısmı da Medine döneminde indirilmiştir.
8.06.2021Sureler
En çok aldatan burçlar belli oldu!
En çok aldatan burçlar belli oldu!Yakın zamanda yapılan bir anketin sonuçları en çok aldatma eğilimi olan burçları ortaya koydu. Elbette birinin burcuna bakarak sizi aldatıp aldatmadığını söyleyemezsiniz ancak neden ve nasıl aldatılabileceğinize dair ipuçları edinebilirsiniz. İşte anket sonuçlarına göre sırasıyla en çok aldatma eğilimi gösteren burçlar ve neden aldatılabileceklerine dair astrolojik gerçekler... Partnerlerinizin Venüs ve Mars burçlarını kontrol etmeyi de unutmayın!
9.06.2021Cinsellik
Aldatılma korkusu nedir? Doğal mıdır?
Aldatılma korkusu nedir? Doğal mıdır?"Kadın erkek ilişkisi yıllardır güvene dayanmalı söylemi mevcuttur. Ancak bugün için bu karşındakinin iyi niyetine güven olarak değişmiştir. İlişkilerde sadece cinsel alanda değil, her alanda kandırılmak rahatsız edicidir" Psikiyatrist - Psikoterapist Yrd. Doç. Dr. Rıdvan Üney aldatılma korkusu hakkında bilgiler verdi.
30.05.2021Ruh Sağlığı
Apple'a 'iPhone 12' davası! Ücretsiz olarak verecek...
Apple'a 'iPhone 12' davası! Ücretsiz olarak verecek...Brezilyalı Mariana Morales Oliveira adlı kadın, mahkeme aracılığıyla Apple'dan iPhone 12'si için ücretsiz bir şarj cihazı alma hakkını elde etti. iPhone 12 müşterileri için emsal karar olabilir.
29.05.2021Dünya
Aynur Aydın: İç dünyamda yarattığım fantezide güzel oluyor!
Aynur Aydın: İç dünyamda yarattığım fantezide güzel oluyor!Son olarak Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasında sahneye çıkan Aynur Aydın, bu organizasyona davet almasının eleştirilmesini ‘kadına şiddet’ olarak nitelendirdi. 35 yaşındaki popçu, çok konuşulan 'aldatma' ve 'aldatılma' itirafından Şeyma Subaşı'nı yakın takibe almasına, yüzüne tükürmek istediklerinden dekolteye bakış açısına, pandemi sonrası planlarından yeni projelerine kadar merak edilen konular hakkında konuştu.
26.05.2021Cadde
Can Yaman'ın aldatıldığı iddia edilmişti! Gerçek ortaya çıktı...
Can Yaman'ın aldatıldığı iddia edilmişti! Gerçek ortaya çıktı...İtalya ve Türkiye'de çokça konuşulan Can Yaman ile Diletta Leotta'nın aşkı geçtiğimiz günlerde aldatma iddaları ile sarsılmıştı. Gerçek ortaya çıktı, işte detaylar...
24.05.2021Magazin
Yer: Muğla! Aldatıldığını Instagram'da gördüğü bu mesajla öğrendi
Yer: Muğla! Aldatıldığını Instagram'da gördüğü bu mesajla öğrendiMuğla'da pilot kocasının uçuşta olduğunu zanneden genç kadın, eşinin başka bir kadınla tatile gittiğini sosyal medyadan öğrenince soluğu adliyede aldı.
22.05.2021Gündem
Dışişleri Bakanlığı: Yunanistan'ın mesnetsiz ve hezeyan dolu açıklamaları külliyen reddediyoruz
Dışişleri Bakanlığı: Yunanistan'ın mesnetsiz ve hezeyan dolu açıklamaları külliyen reddediyoruzDışişleri Bakanlığı'nca, "Yunanistan Meclisi ve makamları tarafından 19 Mayıs 1919'un yıl dönümü bahanesiyle yapılan ve tarihi bütünüyle çarpıtmaya yönelik mesnetsiz ve hezeyan dolu açıklamaları külliyen reddediyoruz" açıklaması yapıldı.
19.05.2021Gündem
Kanika Batra'dan aldatma itirafı: Pişman değilim
Kanika Batra'dan aldatma itirafı: Pişman değilimMiss World Avustralya ikincisi Kanika Batra, yaptığı açıklamada yaşadığı anti sosyal kişilik bozukluğu nedeniyle şimdiye kadar ilişki yaşadığı beş sevgilisinin üçünü aldattığını ve bundan dolayı pişmanlık duymadığını dile getirdi.
18.05.2021Cadde
Mavi Vatan'ın muhafızı TCG Kınalıada Korveti, milli gurur yaşatıyor
Mavi Vatan'ın muhafızı TCG Kınalıada Korveti, milli gurur yaşatıyorTÜRKİYE'nin Milli Gemi Projesi (MİLGEM) kapsamında inşa edilen dördüncü milli gemisi olan TCG Kınalıada (F-514) Korveti, İzmir Foça Limanı'nda Türkiye Cumhuriyeti'nin mavi vatandaki hak menfaatlerinin korunması maksadıyla verilecek her türlü görevi icra etmek için nöbet görevini sürdürüyor. Ada sınıfının diğer korvetlerine ek olarak 'Atmaca' adı verilen yerli füze ve 'Ağ Destekli Veri Entegre Sistemi' gibi farklılıklarla donatılan TCG Kınalıada Korveti'nde gelişmiş donanmalarla yarışabilecek yazılımlar bulunuyor.
11.05.2021Haberler
Son dakika... Sevgilisinin cep telefonunda gördüklerine inanamadı! Bir anda viral oldu...
Son dakika... Sevgilisinin cep telefonunda gördüklerine inanamadı! Bir anda viral oldu...Çok istediği o düğüne yalnızca birkaç gün kalmıştı. Genç kadının Tik Tok uygulamasında yaptığı duyuru hızla yayıldı ve binlerce izleyicisinden yorum yağmaya başladı.
4.05.2021Dünya
Eşini öldüren sanığın yıllarca uyguladığı şiddeti kızları anlattı
Eşini öldüren sanığın yıllarca uyguladığı şiddeti kızları anlattıİzmir'in Buca ilçesinde, geçen yıl 7 Aralık'ta, eşi Bülent Soro'nun (59) bıçaklayıp, öldürdükten sonra cesedini halıya sararak, sakladığı Yazgül Soro'nun (58) kızı Eda Soro, "Babam, anneme sürekli şiddet uyguluyordu. Hakkında birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdık. 2 kez şiddetten kaçıp, başka bir eve gittik; ancak her defasında bizi buldu ve geri getirdi" dedi.
30.04.2021Haberler
Yaşadıklarını anlattı! 'Gece olmasın diye dua ederdik'
Yaşadıklarını anlattı! 'Gece olmasın diye dua ederdik'İzmir'in Buca ilçesinde, geçen yıl 7 Aralık'ta, eşi Bülent Soro’nun bıçaklayıp, öldürdükten sonra cesedini halıya sararak, sakladığı Yazgül Soro’nun kızı Eda Soro, "Babam, anneme sürekli şiddet uyguluyordu. Hakkında birçok kez uzaklaştırma kararı aldırdık. 2 kez şiddetten kaçıp, başka bir eve gittik; ancak her defasında bizi buldu ve geri getirdi" dedi.
30.04.2021Gündem
Son dakika! İstanbul'da şok olay! İçeri girdiğinde kocasının sevgilisini görünce...
Son dakika! İstanbul'da şok olay! İçeri girdiğinde kocasının sevgilisini görünce...Gelen bir son dakika haberine göre; Kocasının kendisini Aslı B. ile aldattığını öğrenen Kübra K., kadının iş yerini buldu. Kadınla konuşmak için gittiği iş yerinde sinirlerine hakim olmayan K., Aslı B.’ye tokat atınca davalık oldu. Duruşmada tanık olarak dinlenen Aslı B.’nin iş arkadaşı olay anını anlatırken, “İçeri girer girmez Aslı’ya tokat attı. Küfür edip, ‘Kocam bana ne yaptı da sana yapacak’ diye bağırdı” ifadelerini kullandı.
29.04.2021Gündem
Kendisine şiddet uygulayan eşini bıçaklayarak öldüren kadına 17 yıl 6 ay hapis cezası
Kendisine şiddet uygulayan eşini bıçaklayarak öldüren kadına 17 yıl 6 ay hapis cezasıGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul Sancaktepe’de 15 Temmuz 2020’de eşi Vedat Bilgi’yi bıçaklayarak öldürmekten yargılanan 3 çocuk annesi Gülşen Bilgi 3. kez hakim karşısındaydı. Duruşmadaki savunmasında sanık Gülşen Bilgi, tahliye olmazsa küçük çocuğunu yanına alacağını ifade etti. Duruşma sonu mahkeme, sanık Bilgi’yi ‘Haksız tahrik altında eşi kasten öldürmek’ suçundan 17 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırdı.
21.04.2021Gündem
'Öldüğünü anlamama rağmen bıçağı tekrar kalbine soktum'
'Öldüğünü anlamama rağmen bıçağı tekrar kalbine soktum'Muğla'da, 2 çocuk annesi eşi Selvan Acar'ı sırtından ve kalbinden bıçaklayarak öldüren Tanju Acar hakkında, savcılığın hazırladığı iddianame tamamlandı. İddianamede Acar'ın savcılıktaki ifadesi ile cezaevinde yan hücresinde kalan K.Ş.'nin ifadesi yer aldı. Acar olay anını anlattığı ifadesinde, "Öldüğünü anlamama rağmen bıçağı yine de tekrar kalbine doğru soktum" dedi. K.Ş.'nin ise ifadesinde "Eşini öldürmek için plan yaptığını söyledi. Kadın cinayetlerinde nasıl az ceza alınacağını araştırmış. Aldatma olunca daha az ceza verildiğini öğrenmiş. Eşinin kendisini aldattığı süsünü verebilmek için sosyal medyadan hesaplar açıp, başkasıymış gibi eşiyle yazışıyormuş" dediği öğrenildi.
15.04.2021Gündem
Şeytani plan! Arkadaşı her şeyi anlattı
Şeytani plan! Arkadaşı her şeyi anlattıSelvan Acar cinayetine ilişkin soruşturma tamamlandı. Cinayet sanığı koca Tanju Acar hakkında ‘eşi tasarlayarak kasten öldürme’ suçundan dava açıldı. Sanık Acar’ın cinayet öncesinde yaptığı akıllara durgunluk veren ‘az ceza planları’ da iddianamede yer aldı.
15.04.2021Gündem
'Aldatılmam sorun değil'
'Aldatılmam sorun değil'Esra Dermancıoğlu, aldatılmasının sorun olmadığını söyledi. Oyuncu, “Aldatma konusunun dram haline getirilmesi ve büyütülmesi sinirime dokunuyor” dedi
10.04.2021Cadde
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydi
Kraliçe’nin 73 yıllık gölgesiydiİngiltere kraliyet ailesinin en yaşlı üyesi olan Kraliçe 2’nci Elizabeth’in eşi Prens Philip, 99 yaşında hayatını kaybetti.
10.04.2021Dünya
Tartıştığı eşinin üzerine benzin döküp, yaktı!
Tartıştığı eşinin üzerine benzin döküp, yaktı!Tekirdağ’da, Ekrem A.(29) kendisini aldattığı iddiasıyla eşi Ayşe A.'yı (29) üzerine benzin döküp, ateşe verdi. Ağır yaralanan Ayşe A., hastaneye kaldırılırken, jandarma ekiplerince yakalanan Ekrem A. işlemlerini ardından tutuklandı.
29.03.2021Gündem
Eşini aldattığı kadını, boşanma davasında tanık olarak dinletmiş!
Eşini aldattığı kadını, boşanma davasında tanık olarak dinletmiş!Ankara’da tekstilci Ahmet K.'nın (62), eşi Zeynep K.'nın (60) kendisini aldattığı ve geçimsizlik nedeniyle açtığı boşanma davasında, ilişkisi olan Gülsen E.'yi tanık olarak dinlettiği ortaya çıktı. Gülsen E. 'yalan tanıklık' suçundan açılan davada 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
15.03.2021Gündem
Son Dakika: Esra Esrol'da şoke eden olay! 8 aylık hamile Cemile gelen telefonla yıkıldı
Son Dakika: Esra Esrol'da şoke eden olay! 8 aylık hamile Cemile gelen telefonla yıkıldıGelen bir son dakika haberine göre, Esra Erol’a katılan 8 aylık hamile Cemile 16 yaşında görücü usulü Ahmet Dinçer’le 1 yıl birlikte yaşadı. 17 yaşında resmi nikah kıyılan genç çift 2 yılın sonunda sorunlar yaşamaya başladı. Görücü usulüyle evlendiği kişi Ahmet Dinçer evde yokken kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime’nin kendisini evden kovduğunu söyleyen Cemile, eşine ulaşamadığını belirterek canlı yayında yardım istedi. Cemile’nin günlerdir ulaşamadığı kocası Ahmet ise canlı yayında katılarak şaşkınlık yaratan açıklamalarda bulundu. Ardından ismini vermek istemeyen bir kadın kafaları karıştıran açıklamalarla herkesi şoke etti.
11.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

aldatmacinayetdavaboşanmaKibariye

Aldatma ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.