Geri Dön
GündemSon dakika... İstanbul'da Yeditepe Huzur denetimi! Didik didik arandılar

Son dakika... İstanbul'da Yeditepe Huzur denetimi! Didik didik arandılar

Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul genelinde eş zamanlı olarak 2021 yılının  7’nci Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi. Ekipler, şüpheli araçları tek tek durdurdu ve aramalar yaptı. Araç içindeki kişilerin üst aramaları ve kimlik sorgulamaları yapıldı.

Son dakika... İstanbul'da Yeditepe Huzur denetimi! Didik didik arandılar

Kadıköy Kuşdili Caddesi'nde 11:00- 13:00 saatleri arasında yapılan denetimlere  İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, trafik polisleri ve narkotik ekibi katıldı.

PARS isimli özel eğitimli köpek de araçlarda uyuşturucu araması yaptı. Ekipler, cadde üzerinden geçen şüpheli araçları tek tek durdurdu ve aramalar yaptı.Araç içindeki kişilerin üst aramaları ve kimlik sorgulamaları yapıldı, sürücü ve yolculara genel bilgi taraması (GBT) uygulandı.

 

Kısıtlamaya aldırmadılar, çatıdaki yangını izledilerİstanbul Silivri'de 4 katlı apartmanın çatısında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. İtfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarını mahalleli, sokağa çıkma kısıtlamasına aldırmadan meraklı gözlerle izlerken bazı vatandaşlar da, sosyal medya üzerinde canlı yayın yaptılar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet