Geri Dön
GündemSon depremler: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli? 22 Nisan deprem listesi

Son depremler: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli? 22 Nisan deprem listesi

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye'de meydana gelen depremleri listeliyor. Vatandaşlar ise bulundukları bölgede deprem olup olmadığını AFAD ve Kandilli Rasathanesi deprem listesine bakarak kontrol ediyor. Peki bugün deprem oldu mu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?

Son depremler: Deprem mi oldu AFAD - Kandilli? 22 Nisan deprem listesi

Deprem mi oldu? Az önce deprem oldu mu? Bulundukları yerlerde deprem olup olmadığını merak edenler AFAD ve Kandilli deprem listelerini araştırıyor. Son depremler listesine göre Türkiye ve yakın çevresindeki meydana gelen son depremlerin, hangi bölgede, ne zaman, kaç şiddetinde meydana geldiğini görüntüleyebilirsiniz.

SON DEPREMLER

AFAD verilerine göre Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde saat 00.17 sıralarında 4.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Deprem yerin 9.14 km derinliğinde oluştu. Bölgede artçılar sürüyor. 

Ege Denizi ve Akdeniz'de gece boyunca küçük çaplı depremler meydana geldi. Oniki Adalar, Sisam Adası, Kuşadası Körfezi ve Midilli Adası'nda meydana gelen depremlerin en büyüğü 2.9 şiddetinde Midilli Adası'nda meydana geldi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Lübnan'dan İsrail'e roket atıldıİsrail ordusu, Lübnan'dan ülkenin kuzeyine doğru 6 roket atıldığını buna karşılık olarak roketlerin ateşlendiği bölgenin topçu atışıyla vurulduğunu bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet