Geri Dön
GündemSon depremler listesi 6 Şubat AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu? Bugün deprem oldu mu?

Son depremler listesi 6 Şubat AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu? Bugün deprem oldu mu?

Son depremler listesi araştırılmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye'de meydana gelen son depremleri listeliyor ve güncelliyor. Vatandaşlar internet üzerinden bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorgulayabiliyorlar. Peki 6 Şubat 2021 bugün deprem oldu mu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte son dakika depremler listesi.

Son depremler listesi 6 Şubat AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu? Bugün deprem oldu mu?

Deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Kaç şiddetinde? Vatandaşlar bulundukları bölgelerde deprem olup olmadığını son depremler listesine bakarak sorgulayabiliyorlar. AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri deprem listesinde güncellemeye devam ediyor. Ayrıca deprem haritasına bakarak da depremin hangi bölgede meydana geldiğini kolaylıkla sorgulayabilirsiniz.

6 ŞUBAT SON DEPREMLER LİSTESİ

KANDİLLİ SON DEPREMLER

AFAD SON DEPREMLER

DEPREM HARİTASI

Son depremler listesi 6 Şubat AFAD - Kandilli | Deprem mi oldu Bugün deprem oldu mu

 

Kızını boğarak öldürdüğünü söyleyen anne teslim olduİzmir'in Buca ilçesinde 29 yaşındaki Zeynep V. evlerinde boğularak öldürüldü. Olay ardından genç kızın annesi A.V. polise gidip “Kızımı boğarak öldürdüm" diyerek teslim oldu. Annenin sözleri üzerine eve giden polis, genç kızın cesediyle karşılaştı. Öte yandan Zeynep V.’nin babası ve kardeşi de gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet