Geri Dön

Son depremler listesi! İzmir'de kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte son dakika gelişmeleri...

İzmir'de 6,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İzmir'de yaşanan deprem sonrası Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarında da 30 Ekim tarihinde saat 18.14'te bir deprem yaşandı. Depremin büyüklüğü ve son dakika detayları merak konusu. Peki Aydın'da kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte son depremler listesi...

Son depremler listesi! İzmir'de kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte son dakika gelişmeleri...

İzmir'de meydana gelen deprem Ege ve Marmara bölgesinde hissedildi. İzmir'de yaşanan 6,8 büyüklüğündeki deprem sonrasında Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarında da deprem oldu. İşte son depremler listesi...

İZMİR'DE DEPREM

AFAD'dan gelen son dakika haberine göre ise saat 14.51'de 6.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü İzmir Seferihisar olarak açıklanırken, depremin derinliği 16 kilometre olarak ölçüldü.

 AYDIN'DA DEPREM!

Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarında da saat 18.14'te 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Son depremler listesi İzmirde kaç büyüklüğünde deprem oldu İşte son dakika gelişmeleri...

AFAD'dan yapılan açıklamada, '30.10.2020 Cuma günü, saat 14.51’de Ege Denizi Seferihisar açıklarında 6.6 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Yerin 16,54 km derininde meydana gelen depremin en yakın yerleşim birimi olan İzmir ilinin Seferihisar ilçesine uzaklığı 17,26 km'dir. Deprem sonrasında, büyüklüğü 4’ün üzerinde 16 olmak üzere, toplam 84 artçı sarsıntı yaşanmıştır' denildi.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BMGK "Kovid-19 ile Mücadele Oturumu"ndaki mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu Kovid-19’la Mücadele Özel Oturumu'nda konuştu. Erdoğan açıklamalarında, "Aşı çalışmalarında önemli bir başarıya imza atan oturuma da çevrimiçi iştirak eden BionTech kurucuları Prof. Uğur Şahin ve Dr. Özden Türeci'yi huzurlarınızda şahsım ve milletim adına tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet