Geri Dön

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu 12 Ekim? Kandilli - AFAD son depremler sorgula

Deprem mi oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını merak ediyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelyior. Sabah saatlerinde Ege açıklarında meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu. Peki, bugün nerede deprem oldu? İşte 12 Ekim son depremler listesi...

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu 12 Ekim? Kandilli - AFAD son depremler sorgula

Son depremler listesi... AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, en son deprem nerede oldu? İşte Ege'de meydana gelen deprem ve son depremler listesi.

12 EKİM SON DEPREMLER

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 07.11'de Ege açıklarında 5 büyüklüğünde sarsıntı kaydedildi.

Depremin 6 kilometre derinlikte olduğu belirlendi.

Aynı bölgede saat 03.30'dan bu yana 4,8 4,2 3,8 ve ikisi 3,7 olmak üzere 5 ayrı deprem meydana gelmişti.

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Kimliğini unuttuğu masada bıraktığı çöpleri topladıBolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir sabah sporu yaptığı sırada masada bırakılan çöpleri temizlemek isterken Fatih A.'ya ait cüzdanı buldu. Sosyal medyadan Fatih A.'ya çağrı yapan Özdemir, bıraktıkları çöpleri temizledikten sonra içerisinde kimliğinin bulunduğu cüzdanı zabıtadan alabileceğini söyledi. Fatih A. çöpleri temizledikten sonra kimliğini zabıtadan aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber