Geri Dön

Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 28 Ekim Son depremler AFAD - Kandilli

En son nerede deprem oldu, bugün deprem oldu mu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Peki, deprem oldu mu? İşte 28 Ekim son depremler listesi.

Deprem mi oldu, nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? 28 Ekim Son depremler AFAD - Kandilli

Son depremler listesi 28 Ekim 2020. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. İşte 28 Ekim itibariyle meydana gelen son depremler.

SON DEPREMLER 28 EKİM 2020

ERZİNCAN'DA DEPREM

Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre saat 12.16'da Erzincan'da 4.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

ÇANKIRI'DA DEPREM

Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre 28 Ekim Çarşamba saat 05.04'te Çankırı Tutmaçbayındır'da 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yakının kazada yaralandığını gören genci kimse sakinleştiremedi!Antalya’da otomobille motosikletin çarpıştığı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Yaralanan motosiklet sürücüsünün yakını bir genç, öfkesini kazaya karışan araçlardan çıkardı. Araçları tekmeleyen, üzerine çıkıp zıplamaya başlayan genç adam, yine bir aracın bagajındaki eşyaları da alıp dışarıya fırlattı. Genç adamı uzun süre kimse sakinleştiremedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet