Geri Dön
GündemSpor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları 1 Haziran'da açılacak mı?

Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları 1 Haziran'da açılacak mı?

Corona virüs nedeniyle birçok alanda önemli tedbirler alındı. Normalleşme adımları ile birlikte detaylar araştırılmaya başlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Peki spor salonları ne zaman açılacak?

Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları 1 Haziran'da açılacak mı?

Spor salonları ne zaman açılacak? sorusunun cevabı merak ediliyor. Dün Cumhurbaşkanı başkanlığında kabine toplantısı gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,kabine toplantısı sonrasında corona virüs kapsamında alınan yeni kararları paylaştı. Peki spor salonları ne zaman açılacak?

SPOR SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamayı yaptı:

"Plajlar, milli parklar ve bahçeler, belirlenen kurallar dahilinde 1 Haziran'dan itibaren faaliyete geçebilecek. Müze ve ören yerleri 1 Haziran'da onlar da açılıyor. Hayvan satış yerleri 1 Haziran'dan, hipodromlar 10 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyete geçebilecek. Bireysel sporlarla ilgili sınırlamalar kaldırılmıştır. Spor tesisleriyle içlerindeki tesisler, gece 24.00'e kadar hizmet verebilecektir. Deniz turizmi, balıkçılığı ve taşımacılığıyla ilgili sınırlamalar da belirlenen kurallar dahilinde kaldırılmıştır."

Bir ilde bayram sabahı büyük şok! 3 silahlı olaySamsun’un Terme ilçesinde bayram namazı sonrası bir grup magandanın tabanca ile havaya ateş ettiği sırada gruptaki İ.T., muhtarlık seçimlerinde aralarında husumet bulunan Merkez Camisi kurs görevlisi Fatih Akkuş’a (35) tabancayla ateş etti. Akkuş, olay yerinde hayatını kaybederken, kaçan saldırgan yakalanarak gözaltına alındı. Öte yandan aynı kentte bir yorgun mermi ve silahlı kaza daha yaşandı! İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet