Geri Dön

Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları 1 Haziran'da açılacak mı?

Corona virüs nedeniyle birçok alanda önemli tedbirler alındı. Normalleşme adımları ile birlikte detaylar araştırılmaya başlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Peki spor salonları ne zaman açılacak?

Spor salonları ne zaman açılacak? Spor salonları 1 Haziran'da açılacak mı?

Spor salonları ne zaman açılacak? sorusunun cevabı merak ediliyor. Dün Cumhurbaşkanı başkanlığında kabine toplantısı gerçekleştirildi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,kabine toplantısı sonrasında corona virüs kapsamında alınan yeni kararları paylaştı. Peki spor salonları ne zaman açılacak?

SPOR SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamayı yaptı:

"Plajlar, milli parklar ve bahçeler, belirlenen kurallar dahilinde 1 Haziran'dan itibaren faaliyete geçebilecek. Müze ve ören yerleri 1 Haziran'da onlar da açılıyor. Hayvan satış yerleri 1 Haziran'dan, hipodromlar 10 Haziran'dan itibaren yeniden faaliyete geçebilecek. Bireysel sporlarla ilgili sınırlamalar kaldırılmıştır. Spor tesisleriyle içlerindeki tesisler, gece 24.00'e kadar hizmet verebilecektir. Deniz turizmi, balıkçılığı ve taşımacılığıyla ilgili sınırlamalar da belirlenen kurallar dahilinde kaldırılmıştır."

Zeytinburnu'nda 4 katlı bina boşaltıldı!İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Mahallesi 104'ncü sokakta 4 katlı bir bina çatlaklar oluşması nedeniyle tahliye edildi. Tedbir amacıyla tahliye edilen binanın çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber