Geri Dön
GündemSüper Loto çekilişi saat kaçta? 9 Ocak Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi saat kaçta? 9 Ocak Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da geçtiğimiz hafta ilk devir gerçekleşti. Süper Loto'dan bu haftaya devreden tutar 2.001.829,24 TL olarak açıklandı. Peki Süper Loto 9 Ocak çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto çekilişi saat kaçta? 9 Ocak Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun 638. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Süper Loto çekilişinde bu hafta gerçekleştirilen oyunlar ile birlikte büyük ikramiye tutarının 4 milyona yaklaşması bekleniyor. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Süper Loto 637. hafta çekilişinde 5 bilen 37 kişi 12.250,40 TL, 4 bilen 2.766 kişi 178,20 TL, 3 bilen 58.383 kişi 14,20 TL tutarında ikramiye kazandı.

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:15'ten itibaren Milli Piyango canşı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİNDE GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN KAZANDIRAN NUMARALARI İÇİN TIKLAYINIZ

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Köpek ile vaşak karşı karşıya! Şaşkına çeviren görüntüVan'ın Gevaş ilçesinde Van Gölü sahilinde nesli tükenme tehlikesindeki vaşak görüntülendi. Hayvanı cep telefonuyla kayıt altına alan çoban Musa Başak, bölgede ilk defa vaşak gördüğünü söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler