Geri Dön

Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte sonuç sayfası

Süper Loto sonuçları açıklandı. 22 Eylül 2020 Süper Loto çekiliş sonuçlarını sorgulama ekranına erişmek isteyen vatandaşlar için Süper Loto sonuçları sayfasını haberimize ekledik. Süper Loto'da bu hafta 22 milyon 225 bin 615 TL devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı! İşte sonuç sayfası

Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilen Süper Loto'nun bu hafta ilk çekilişi bu akşam canlı yayında gerçekleşti. Süper Loto oynayarak şansını deneyenler için Süper Loto sonuçlarını haberimize yazdık. Artık hem internet üzerinden hem de bayiilerden oynanabilen Süper Loto çekilişi büyük ilgi görüyor. İşte 22 eylül 2020 salı gününe ait Süper Loto sonuçları...

SÜPER LOTO SONUÇLARI 22 EYLÜL

Süper Loto sonuçları açıklandı İşte sonuç sayfası

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

TIKLA SÜPER LOTO OYNA

22 EYLÜL SÜPER LOTO SONUÇ DETAYLARI

Süper Loto sonuçları açıklandı İşte sonuç sayfası

 

Esenyurt'ta gece kulübünde skandal görüntüler!İstanbul’da vaka sayısındaki artış nedeniyle bir dizi yeni önlemler alınırken, Esenyurt’ta kaydedilen görüntüler vaka sayısındaki artışın nedenini gözler önüne koydu. Salgına ve artan vaka sayılarına rağmen düzenlenen partide ne maske takan ne de sosyal mesafeye uymayan yüzlerce kişi, virüse meydan okuyarak eğlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber