Geri Dön

Taksim'de drone destekli koronavirüs denetimi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ve Turizm Şube Müdürlüğü Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde 'drone' destekli koronavirüs denetimi gerçekleştirdi.

Taksim'de drone destekli koronavirüs denetimi

Koronavirüsle mücadele kapsamında İstanbul'un en işlek caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi'nde İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ve Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri denetim yaptı.

Turizm Şube Müdürlüğü ekipleri karadan, İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği ekipleri de havadan vatandaşların maske ve mesafe kuralına uyup uymadıklarını kontrol etti. Maskesini doğru şekilde takmayan vatandaşlar drone yardımıyla tespit edilerek uyarılarda bulunuldu.

İstiklal Caddesi'nde gerçekleştirilen denetimde, İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği'nin dronu vatandaşların ilgisini çekti. Maskesini doğru şekilde takmayan kimi vatandaşlar drone uyarılarının ardından maskelerini düzelterek yollarına devam etti.

Taksimde drone destekli koronavirüs denetimi

Sahtekarlığın böylesi! Önce sahte çeyrek taktı sonra gerçeğiyle değiştirdiAdıyaman’da bir düğün törenine damadın yakını olduğunu söyleyerek katılan şahıs, takı masasına giderek takı vermek istediğini söyleyip bir sahte çeyrek altın verdi. Daha sonra takı masasına tekrar gidip kararını değiştirdiğini belirten şahıs, gerçek çeyrek altını alarak kayıplara karıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber