Geri Dön

Taksim’de helikopter destekli denetim

 Taksim Meydanı’nda İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından helikopter destekli huzur güvenlik uygulaması gerçekleştirildi.

Taksim’de helikopter destekli denetim

İstanbul geneli ve Taksim Meydanı’nda İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından huzur ve güvenin temin edilmesi amacıyla huzur uygulaması gerçekleştirildi. Asayiş Şube Müdürlüğü, Trafik Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü ve Özel Harekat Müdürlüğü ekiplerinin katıldığı uygulamada Taksim Meydanı’nda şüpheli görülen araç ve kişiler durdurularak denetlendi.

Uygulamaya havadan polis helikopteri desteği de sağlandı. Ayrıca denetimlerde Narkotik Şube Müdürlüğü’ne bağlı 'Kuki' isimli köpek de araçları kontrol etti. Uygulamalarda vatandaşların yanında turistler de arandı. Bir turist kendilerini görüntüleyen gazeteciye tepki gösterdi.

Taksim’de helikopter destekli denetim

İstanbul'da güpegündüz silahlı saldırı! Sinir krizi geçirdiİstanbul'un Kartal ilçesinde aracına binen bir kişi silahlı saldırıya uğradı. Yaralanan kişi hastaneye kaldırılırken, saldırganın yakalanması için polis soruşturma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet