Geri Dön
GündemTunceli'de ayının yaraladığı kişi saldırı anını anlattı!

Tunceli'de ayının yaraladığı kişi saldırı anını anlattı!

Tunceli'de bozayı saldırısında yaralandıktan sonra tedavi altına alınan Mustafa Keser, yaşamasının bir mucize olduğunu söyledi. Keser, “Kaçacak imkanım olmadı. Beni yere yatırdı. Vücudumun çeşitli yerlerinden yaraladı” dedi.

Tunceli'de ayının yaraladığı kişi saldırı anını anlattı!

Ovacık'ın Koyungölü ikamet eden, 3 gün önce Karagöl Yaylası mevkisinde küçükbaş hayvanlarını otlattığı sırada ayı saldırına uğrayan 3 çocuk babası 59 yaşındaki Mustafa Keser, o anları hastanede gazetecilere anlattı.

Keser, otlattığı hayvanlarının ormanlık alana girdiğini belirterek, "Koyunların önünde giderken ayıyı fark etmedim. Aramızda 2 metre mesafe varmış. O sırada üzerime saldırdı. Elimdeki çubuğu ağzına doğru tuttum. O sırada çubuğu itti, bana saldırdı. Kaçacak imkanım olmadı. Beni yere yatırdı. Vücudumun çeşitli yerlerinden yaraladı. Elimi parçaladı. Allah'ın takdiri daha sonra geri dönüp gitti." dedi.

O sırada eşini aradığını, ayı saldırısına uğradığını belirtip, yardım istemesini söylediğini dile getiren Keser, yaralı halde yaklaşık 5 kilometre yürüdüğünü ifade etti.

Keser, "Her tarafım kan içerisindeydi. Arazi olduğu için ambulans gelemezdi. Köylüler beni 2 kilometre sırtında taşıdı. Ambulans da aşağıda bizi bekliyordu. Allah devletimize zeval vermesin." dedi.

Tuncelide ayının yaraladığı kişi saldırı anını anlattı

Keser, ambulans ile Ovacık Devlet Hastanesine kaldırıldığını daha sonra askeri helikopterle Elazığ'a getirildiğini belirterek, şunları söyledi:

"Cenabıallah kurtardı. Şu an yaşamam mucize. Kafamdan, alnımdan, elimden, sırtımdan, kasığımdan, göğsümden yaralandım. Durumum iyiye gidiyor. Hocalarım sağ olsun iyi ilgileniyor. Güzel şekilde de bakımımı sağlıyorlar."

Fethi Sekin Şehir Hastanesinde görevli Prof. Dr. Ömer Sakallıoğlu da hastanın hastaneye getirildiğinde baş, boyun bölgesi ile el bileklerinde derin kesiklerin bulunduğunu anlatarak, genel anestezi ile kesiklerin tedavisinin yapıldığını aktardı.

Sakallıoğlu, "Hastamızın durumu stabil. Hastamızı birkaç gün içinde sağlığına kavuşması ile inşallah taburcu etmeyi planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

 

Sıcak görüntü! 1440 personelle dev operasyon başlatıldı
Faturaları mutlaka kontrol edin! İsteyen değiştirebilir
Akılalmaz olay! 'Doktor hastasına ilaçla tecavüz etti'
Türkiye'de sayıları her gün artıyor! Dakikası 1 lira
Dünya bu görüntüyü konuşuyor! Başka bir gezegenden gelmiş gibi...
Alişan'ın ismini sakladığı kişi İzzet Yıldızhan mı?
Çok konuşulacak sözler: 'Utanıyorum! Bunu kim aldırdı?'
Ansızın yüzüne saldırdı! Çalılardan çıkan dehşet avı kana buladı
Maskesini düşünmeden çıkardı! Kahreden an, küçük kız...
Yunan basını manşetten verdi! Dikkat çeken TOGG mesajı
'Soğuğu bahane edip sahneye çıkmadı!' Ünlü şarkıcı özür diledi
Survivor'da Sercan Yıldırım'a büyük şok! Henüz yarışmanın ilk haftasında...
Üniversiteli Gizem'in feci ölümü!
Karadeniz gazıyla ilgili flaş açıklama! 5 ay sürecek
Hırsızlar yolu çalıp götürdü! Tam 300 metrekare

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler