Geri Dön

Üniversite öğrencileri sabırsızlanıyor! KYK burs-kredi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Milyonlarca üniversite öğrencisi KYK burs-kredi başvuru sonuçları için sabırsızlanıyor. Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından açıklanacak olan KYK burs-kredi başvuru sonuçları için heyecan dorukta. 15 - 21 Ekim 2019 tarihleri arasında alınan KYK burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Üniversite öğrencileri sabırsızlanıyor! KYK burs-kredi başvuru sonuçları açıklandı mı?

Üniversite hayatında devlet tarafından sağlanan maddi destek olan KYK bursları ve KYK kredileri öğrencilere büyük kolaylık sağlıyor. Öğrenim hayatlarını rahat geçirmek isteyen öğrencilerin başvuru yaptığı KYK burs sonuçları için meraklı bekleyiş sürüyor. KYK burs başvuru sonuçları henüz açıklanmadı ama tarih belli oldu mu? merak konusu...

KYK BURS - KREDİ BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KYK burs - kredi başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Geçtiğimiz yıllar dikkate alındığında KYK kredi - burs başvuru sonuçlarının Kasım ayı içerisinde açıklanacağı tahmin ediliyor.

Maske uyarısı yapan sağlık çalışanını darp eden kişi gözaltına alındıKahramanmaraş'ta maske takma uyarısında bulunan filyasyon ekibinde görevli diş hekimini darbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber