Geri Dön
GündemÜsküdarlılardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür! Makam aracını tam 8 kez durdurdular

Üsküdarlılardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür! Makam aracını tam 8 kez durdurdular

Üsküdar'ın Burhaniye, Kirazlıtepe ve Ferah mahallelerinde oturan vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın makam aracını güzergahı boyunca durdurarak "kentsel dönüşüm" sözü için teşekkürlerini sundu. Öte yandan, vatandaşlar Erdoğan'ın makam aracını 8 kez durdurarak teşekkürlerini iletti.

Üsküdarlılardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür! Makam aracını tam 8 kez durdurdular

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutundan Vahdettin Köşkü'ne geçti. Güzergahtaki Natoyolu Caddesi'nde toplanan Burhaniye, Kirazlıtepe ve Ferah mahalleli vatandaşlar, Erdoğan'ın makam aracını 8 kez durdurdu.

Üsküdarlılardan Cumhurbaşkanı Erdoğana teşekkür Makam aracını tam 8 kez durdurdular

Kentsel dönüşüm konusunda kendilerine destek veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini ileten vatandaşlar, Erdoğan'la sohbet de etti. Güzergahında Türk bayrakları açan ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara el sallayarak karşılık veren Erdoğan, çocuklara da oyuncak dağıttı.

Üsküdarlılar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dün Burhaniye Şehriban Hatun Camii'nin açılışı sırasında kentsel dönüşüm sorunu yaşadıklarını iletmiş, Erdoğan da "Aynı aynı hiç endişe etmeyin, Kirazlıtepe'de, Ferah'ta ne verildiyse aynı sözü sizlere burada ben veriyorum." demişti.

Üsküdarlılardan Cumhurbaşkanı Erdoğana teşekkür Makam aracını tam 8 kez durdurdular

Milas'taki yangında mahsur kalan kedi gazeteciler tarafından kurtarıldıMuğla'nın Milas ilçesinde, alevlerin sardığı sitedeki bir evin balkonunda mahsur kalan kedi kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet