Geri Dön

Vegan olan hayranına ömür boyu bilet verecek

Müzik dünyasının en popüler çiftlerinden Beyoncé ve Jay Z, hayranlarının konserlerini ömür boyu bedava izleyebileceği bir yarışma başlattı.

Vegan olan hayranına ömür boyu bilet verecek

The Greenprint Project ile bir iş birliğine giden ikili, yarışmaya katılıp vegan (hayvansal ve hayvan kaynaklı ürün) içermeyen olmaya karar veren ve bunu doğru şekilde hayata geçirecek hayranlarına ömür boyu bedava konser izleme fırsatı verecek. İkilinin birkaç yıldır kendi hayatlarında uyguladığı beslenme sisteminin parçası olan yazar Marco Borges’in “The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World” isimli kitabı, alışık olduğumuz beslenme sistemlerinden farklı alternatiflerin de olduğu yemek tarifleri ve taktikler veriyor. Yarışmanın şartlarına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı. İkilinin projesine başvuru yapmak için https://www.thegreenprintproject.com/ adresini ziyaret etmek yeterli.

Bakan Murat Kurum, İzmir'de incelemelerde bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 30 Ekim'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde yıkılan ve yeşil alan yapılmasına kara verilen Rıza Bey Apartmanı'nda incelemelerde bulundu, Menemen Belediyesini ziyaret etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet