Geri Dön
GündemYağışlar kaç gün sürecek? Meteoroloji İstanbul'da yağmur kaç gün devam edecek?

Yağışlar kaç gün sürecek? Meteoroloji İstanbul'da yağmur kaç gün devam edecek?

Marmara bölgesini etkisi altına alan sağanak yağış dün İstanbul'da vatandaşlara zor anlar yaşattı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava durumu tahminlerini yayınladı. Peki, İstanbul'da yağışlar kaç gün sürecek? Bu hafta sağanak yağışlı mı? İşte son hava durumu tahminleri.

Yağışlar kaç gün sürecek? Meteoroloji İstanbul'da yağmur kaç gün devam edecek?

Yağışlar devam edecek mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul ve yurt genelinde ölçülen son hava durumu tahminlerini yayınladı. Marmara Bölgesi'nde etkili olan sağanak ve gökgürültülü sağanak yağış kaç gün sürecek? İşte 5 günlük hava durumu tahminleri.

İSTANBUL'DA YAĞIŞLAR KAÇ GÜN SÜRECEK?

Meteroloji tarafından yayınlanan 5 günlük hava durumu raporuna göre Marmara Bölgesi'nde yağışlar Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü devam edecek. Sağanak ve gökgürültülü sağanak şeklinde olacak yağışlar için Meteoroloji Genel Müdürlüğü harita da yayımladı.

Yağışlar kaç gün sürecek Meteoroloji İstanbulda yağmur kaç gün devam edecek

Yolcu otobüsünün bagajından 11 kaçak göçmen çıktıGaziantep'te, bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde bagaj kısmına gizlenen ve yurda kaçak yollarla girdiği belirlenen Afganistan uyruklu 11 kaçak göçmen yakalandı. Otobüs şoförü ile muavin hakkında 'göçmen kaçakçılığı' suçundan adli işlem başlatıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet