Yağış

Yağış

Son dakika yağış haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yağış gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yağış haber sayfamızda...

Yağış

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.279 yagis haberi bulunmuştur.
Son dakika hava durumu: Meteoroloji duyurdu! Sıcak hava geri geliyor
Son dakika hava durumu: Meteoroloji duyurdu! Sıcak hava geri geliyorSon dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu raporunu yayımladı. Rapora göre, hava sıcaklıklarının bugün ve cuma günleri kuzey ve iç kesimlerde artacağı, ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceğinin tahmin edildiği bildirildi.
21.10.2021Gündem
Nijerya nerede, dünya haritasındaki konumu? Nijerya'nın iklimi, dini, doğal kaynakları ve merak edilenler...
Nijerya nerede, dünya haritasındaki konumu? Nijerya'nın iklimi, dini, doğal kaynakları ve merak edilenler...Nijerya nerede sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika ziyaretlerinde sıradaki durağının Nijerya olması bekleniyor. Nijerya'nın başkenti Abuja'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti öncesi büyük heyecan yaşanıyor. Peki Nijerya nerede, başkenti neresidir?
20.10.2021Gündem
Krizden çıkış yolu ‘dirençli kentler’
Krizden çıkış yolu ‘dirençli kentler’Küresel ısınmanın sonucu olarak, “ısı adalarının” kentleri vuracağı tespitinin yer aldığı TBMM İklim Araştırma Komisyonu Raporu’nda çıkış yolu; “dirençli şehirler” olarak gösterildi.
20.10.2021Gündem
Hafik Gölü Sivas'ta Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Hafik Gölü Sivas'ta Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiTürkiye, coğrafik oluşumlar bakımından oldukça zengin bir ülkedir. Yer altı ve yer üstü kaynak ve güzellikler bakımından zengin olan ülkemizde göl ve denizlerde fazlaca bulunmaktadır. Sivas Hafik Gölü, doğal oluşumlu göllerden yalnızca biridir. Hafik Gölü Sivas'ta nerede? Gölün özellikleri, oluşumu ve tarihçesi nedir tüm detayları ile derledik.
19.10.2021Eğitim
Deniz Salyangozu Nedir? Ne İle Beslenirler?
Deniz Salyangozu Nedir? Ne İle Beslenirler?Yeryüzünde insanoğlunun dışında pek çok varlık vardır. Bu canlılar karada, havada ve deniz ya da göl ve nehirlerde yaşamaktadırlar. En çok merak edilen ve az bilinen canlılar suda yaşamakta olanlardır. Özellikle dalgıç sporları gibi alanlarla ilgili olan kişilerin çok daha iyi bildiği bir deniz canlısı da deniz salyangozudur. Deniz salyangozu hakkında bilgi edinmek için farklı mecralarda araştırma yapılmaktadır. Değişik kaynaklardan deniz salyangozları hakkında bilgi sahibi olunmak istenmektedir. İşte ilgiyle okuyacağınız deniz salyangozu nedir deniz salyangozu ne ile beslenir ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.
19.10.2021Evcil Hayvan
Son dakika haberi: Meteoroloji il il uyardı! Sağanak yağış...
Son dakika haberi: Meteoroloji il il uyardı! Sağanak yağış...Son dakika haberine göre, Meteoroloji tarafından 20 Ekim hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre, sağanak yağışlar yurdun büyük bölümünü terk edecek. 10 il hariç yurt genelinde güneşli hava etkisini gösterecek.
19.10.2021Gündem
Rize'de şiddetli yağış hasara neden oldu
Rize'de şiddetli yağış hasara neden olduRize'de iki gündür aralıklarla devam eden şiddetli yağış, toprak kaymasına neden olarak hasara yol açtı. Bir kamyon köy yolunda askıda kaldı.
19.10.2021Gündem
Son dakika haberler... Meteoroloji'den flaş yağmur ve kar uyarısı! İstanbul dahil birçok kentte
Son dakika haberler... Meteoroloji'den flaş yağmur ve kar uyarısı! İstanbul dahil birçok kentteMeteoroloji hava durumu raporunu yayınladı. Buna göre İstanbul dahil birçok ilde yağmur beklendiği açıkladı. Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan, Tunceli ve Iğdır genelinde öğleden sonra aralıklı sağanak bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yüksekleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yüksek kesimlerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. İşte son dakika hava durumu detayları…
19.10.2021Gündem
Bugün hava nasıl? 19 Ekim hava durumu tahminleri Meteoroloji uyardı!
Bugün hava nasıl? 19 Ekim hava durumu tahminleri Meteoroloji uyardı!Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son dakika tahminleri yayınladı. Bugün Karadeniz kıyıları için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Peki, yağış hangi bölgelerde olacak? 19 Ekim hava durumu tahminleri.
19.10.2021Gündem
Son dakika... Otomobil evin bahçesinde girdi! 3 kişi yaralandı
Son dakika... Otomobil evin bahçesinde girdi! 3 kişi yaralandıSamsun’da yağış nedeniyle kayganlaşan yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden Mehmet Ali Yıldız (75), müstakil bir evin bahçesine girdi. Kazada, sürücü ile birlikte 3 kişi yaralandı. Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.
19.10.2021Gündem
Angola nerede, hangi kıtada, dini inancı nedir? Angola iklimi, konumu ve milli geliri hakkında bilgiler...
Angola nerede, hangi kıtada, dini inancı nedir? Angola iklimi, konumu ve milli geliri hakkında bilgiler...Angola ile ülkemiz arasında vize muafiyetinin getirilmesinin ardından vatandaşlar Angola nerede, hangi kıtada dili, dini ve nüfusu hakkında bilgiler araştırma konusu olmaya başladı. Peki Angola'nın haritadaki konumu, nedir, nüfusu, dini ve iklimi hakkında merak edilenler...
19.10.2021Gündem
‘Isı Adası’ kentleri vuracak
‘Isı Adası’ kentleri vuracakTBMM İklim Raporu’nda kentlerde, yeşil alan azlığı, bina ve yollardan kaynaklı “ısı ada” etkisinin nüfusu farklı şekillerde etkileyeceği belirtilirken en büyük etkinin denize kıyısı olan şehirlerde yaşanacağı kaydedildi.
19.10.2021Gündem
Son dakika: Meteoroloji uyardı! Kuvvetli yağış, fırtına, yıldırım...
Son dakika: Meteoroloji uyardı! Kuvvetli yağış, fırtına, yıldırım...Son dakika haberine göre, Meteoroloji tarafından 19 Ekim 2021 hava tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre, bugün yurdun belli bölgelerinde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor.
18.10.2021Gündem
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
18.10.2021Oyun
Baraj Doluluk Oranları 2021: İstanbul, Ankara ve İzmir Baraj Doluluk Oranları
Baraj Doluluk Oranları 2021: İstanbul, Ankara ve İzmir Baraj Doluluk OranlarıBaraj doluluk oranları yağış ve kullanım miktarına göre değişiklik gösterir. İnsanın temel yaşam kaynağı olan su ihtiyacını karşılayan barajların doluluk oranları bu yüzden büyük önem arz ediyor. Son yıllarda azalan yağışlarla birlikte baraj doluluk oranları da düşüşe geçti. İstanbul barajlarının doluluk oranı İSKİ, Ankara’nın ASKİ, İzmir’in ise İZSU tarafından sağlanıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir barajlarında son durumu merak ediyorsanız “Baraj doluluk oranları 2021” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
18.10.2021Gündem
Natron Gölü Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Natron Gölü Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiDünyanın büyük bir bölümü sularla kaplıdır. okyanuslar, denizler, nehirler, göller gibi. Göller arasında çok bilinenler olduğu gibi ancak meraklısının bildiği göller de vardır. Natron Gölü pek çok kişiye bir anlam ifade etmeyecek ve bu göl hakkında bilgi sahibi olmak için farklı kaynaklara başvurulacaktır. İşte ilgiyle okuyacağınız Natron Gölü nerededir, Natron Gölü özellikleri ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.
18.10.2021Eğitim
Emre Gölü Afyonkarahisar'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve Tarihçesi
Emre Gölü Afyonkarahisar'da Nerede? Gölün Özellikleri, Oluşumu Ve TarihçesiÜlkemizde özellikleri bakımından farklılık gösteren pek çok göl bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Emre Gölüdür. Emre Gölü hangi ilde ve nerede bulunduğu merak edilmektedir. Sizlerde gölün nerede olduğunu öğrenerek ziyaret edebilirsiniz. Peki Emre Gölü Afyonkarahisar'da nerede? Gölün özellikleri, oluşumu ve tarihçesi hakkında merak edilenleri detaylıca derledik.
18.10.2021Eğitim
Son dakika... Meteoroloji'den flaş uyarı! Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağış
Son dakika... Meteoroloji'den flaş uyarı! Van, Bitlis ve Muş için kuvvetli yağışGelen bir son dakika haberine göre; Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Van, Bitlis ve Muş için sağanak uyarısı yaptı. Uyarıda, ani sel, su baskını, yıldırım, fırtına ve yerel dolu gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.
18.10.2021Gündem
Hindistan'da şiddetli yağışlar sonucu can kaybı artıyor
Hindistan'da şiddetli yağışlar sonucu can kaybı artıyorHindistan'ın güneyindeki Kerala eyaletinde süren şiddetli yağışlar sonucu ölenlerin sayısının 24'e çıktığı, onlarca kişinin kaybolduğu bildirildi.
18.10.2021Dünya
Yağmurlu havaların ardından yaz havası geliyor
Yağmurlu havaların ardından yaz havası geliyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı son dakika tahminlerine göre yurdu etkisi altına alan yağışlı hava perşembe günün ardından yerini sıcak havaya bırakacak.
18.10.2021Gündem
Son dakika: Meteoroloji yayımladı! Çarşamba günü değişiyor
Son dakika: Meteoroloji yayımladı! Çarşamba günü değişiyorSon dakika haberine göre, Meteoroloji tarafından haftalık hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Yayımlanan rapora göre sağanak yağışın çarşamba günü yurdu terk etmesi bekleniyor. Perşembe ve cuma günü ise yurt genelinde güneşli hava etkisini gösterecek. Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Sinop çevrelerinde yerel olarak kuvvetli yağış bekleniyor. Öte yandan Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan ve Iğdır genelinde de aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.
18.10.2021Gündem
Yer altı suları korunmalı
Yer altı suları korunmalıTBMM İklim Araştırma Komisyonu, iklimde dönüşüme rehber olacak 729 sayfalık rapor hazırladı. Ulusal Adil Geçiş Mekanizması kurulması istenen raporda, yer altı sularının korunması, su kanunu çıkarılması, şehirlerin yeniden planlanması öneriler arasında yer aldı.
18.10.2021Gündem
Üsküdar ve Ümraniye'de yağışlı hava zincirleme kazalara neden oldu
Üsküdar ve Ümraniye'de yağışlı hava zincirleme kazalara neden olduİstanbul’da etkili olan yağış nedeniyle kayganlaşan yollar kazalara neden oldu. Üsküdar D-100 Karayolu ve Çamlıca TEM Bağlantı Yolu'nda zincirleme kazalar meydana geldi. Araçlarda hasar meydana gelirken, 2 kişi de yaralandı. Olay nedeniyle Harem istikametinde kısa süreli trafik yoğunluğu yaşandı.
17.10.2021Gündem
Son dakika! Meteoroloji'den flaş uyarı! İstanbul dahil 44 kentte sağanak
Son dakika! Meteoroloji'den flaş uyarı! İstanbul dahil 44 kentte sağanakSon dakika haberine göre, Meteoroloji tarafından 17 Ekim hava durumu tahmin raporu yayımlandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün için flaş uyarıda bulundu. Meteoroloji’nin raporuna göre; İstanbul ve Ankara'nın da aralarında olduğu 44 ilde sağanak yağış beklendiğini belirtti. İşte son dakika hava durumu haberinin detayları...
17.10.2021Gündem
Muğla'da şiddetli yağış; tarım arazilerini su bastı, hayvanlar öldü
Muğla'da şiddetli yağış; tarım arazilerini su bastı, hayvanlar öldüMuğla'nın Menteşe ilçesinde dün şiddetli yağmur etkili olurken tarım arazileri, sular altında kaldı. Gülizar Ünveren (55), taşkında ölen küçükbaşları için gözyaşı döktü.
16.10.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

hava durumumeteorolojiyağışistanbulson dakika haber

Yağış ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.