Geri Dön
GündemYarıyıl tatili ne zaman başlıyor? MEB 15 tatilin başlangıcını duyurdu...

Yarıyıl tatili ne zaman başlıyor? MEB 15 tatilin başlangıcını duyurdu...

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 15 tatil tarihi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), milyonlarca öğrenci ve veliyi yakından ilgilendiren sömestr tatili tarihini açıkladı. Peki 15 tatil ne zaman başlayacak?

Yarıyıl tatili ne zaman başlıyor? MEB 15 tatilin başlangıcını duyurdu...

15 tatil ne zaman başlıyor? Birinci kanaat döneminin ne zaman sona ereceği merak konusu oldu. Öğrencilerin ve velilerin araştırdığı yarıyıl tatilinin tarihi açıklandı. Şimdiden tatil planı yapmak isteyen vatandaşlar ise harekete geçti. MEB'in belirlediği tatil tarihlerini öğrenen öğrenciler ve veliler kendilerine göre rota çizmeye hazırlanıyor. Ders yoğunluğundan tatili sabırsızlıkla bekleyen öğrenciler ise heyecan dolu. İşte merak içerisinde araştırılan o takvim...

15 TATİL NE ZAMAN? OKULLARDA YARIYIL

Milli Eğitim Bakanlığı yarıyıl tatilinin başlayacağı tarihi duyurdu. 2018-2019 eğitim öğretim yılı 18 Ocak 2019 Cuma günü sona erecek ve öğrenciler karnelerini alarak sömestr tatiline başlayacak. Yarıyıl tatili, 21 Ocak 2019 - 1 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacak. İkinci kanaat dönemi ise 4 Şubat 2019 Pazartesi başlayıp 14 Haziran 2019 Cuma sona erecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Antalya'da eski eş dehşet saçtıAntalya'nın Döşemealtı ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan Hayriye Alkutay (30), eski eşi Mustafa Ayata tarafından kurusıkıdan bozma tabancayla vurularak öldürüldü. Saldırıda, Alkutay'ın iki kardeşi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler