Geri Dön

YKS ne zaman yapılacak? ÖSYM 2019 sınav takvimini yayınladı

Üniversiteli olmak isteyen binlerce öğrenciyi yakından ilgilendiren 2019 üniversite tarihleri ile ilgili beklenen açıklama yapıldı ve YKS üniversite sınav tarihleri belli oldu. Peki üniversite sınavları için başvurular ne zaman başlayacak ve sınavlar ne zaman yapılacak?

YKS ne zaman yapılacak? ÖSYM 2019 sınav takvimini yayınladı

ÖSYM, 2019 yılı sınav takvimini erişime açtı. Buna göre YKS üniversite sınavları ne zaman yapılacak? Öğrenciler, şimdiden üniversite sınavı için hazırlıklara başladı. İşte sınav takvimi...

2019 YKS NE ZAMAN YAPILACAK?

YKS 2019 üç oturumda gerçekleşecek. Başvurular 12 Şubat - 6 Mart 2019 tarihleri arasında olacak. TYT 1. oturum 15 Haziran 2019'da; AYT 2. oturum ve YDT 3. oturum ise 16 Hazian'da yapılacak.

YKS üniversite sınavı sonuçları 18 Temmuz'da ÖSYM tarafından ilan edilecek.

SINAV TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

Küçükçekmece'de çaldığı arabayla ortalığı birbirine kattıKüçükçekmece'de lüks siteye giren cerrahi maskeli şüpheli, otoparkta bulunan yaklaşık 350 bin lira değerindeki arazi aracını çaldı. Çaldığı araçla polisten kaçan şüpheli 10 araca çarptı, bir evin bahçe duvarını yıktı. Hırsız yaya olarak olay yerinden kaçtı. Hırsızın aracı çaldığı anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber