Ayt

Ayt

Son dakika ayt haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ayt gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ayt haber sayfamızda...

Ayt

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.148 ayt haberi bulunmuştur.
YKS NE ZAMAN, hangi tarihte? 2024 TYT-AYT-YDT Üniversite Sınavı ne zaman, ayın kaçında yapılacak, sınav kaç saat sürecek?
YKS NE ZAMAN, hangi tarihte? 2024 TYT-AYT-YDT Üniversite Sınavı ne zaman, ayın kaçında yapılacak, sınav kaç saat sürecek? YKS Üniversite sınavı tarihi netleşti. 2024 ÖSYM sınav takvimine göre Yükseköğretim Kurumları Sınavı için zaman daralıyor. Üç aşamada yapılacak olan YKS; TYT, AYT, YDT olmak üzere ayrılıyor. Peki, YKS ne zaman, hangi tarihte yapılacak? İşte ÖSYM sınav takvimine göre 2024 YKS tarihleri.
18.04.2024 Bilgi Rehberi
YKS NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? Üniversite sınavı YKS: TYT - AYT - YDT başvuruları ve sınavları hangi ay, ayın kaçında uygulanacak?
YKS NE ZAMAN, SAAT KAÇTA? Üniversite sınavı YKS: TYT - AYT - YDT başvuruları ve sınavları hangi ay, ayın kaçında uygulanacak? Üniversite sınavı YKS'ye hazırlanan adaylar, YKS 2024 başvuru tarihi ve başvuru ücreti hakkında meraklanıyor. Üniversite hedefleyen adaylar, YKS ne zaman sorusuna da cevap arıyor. 2024 ÖSYM sınav takviminde YKS başvuru tarihleri ve TYT - AYT - YDT sınav tarihleri belli oldu. İşte YKS 2024 takvimi haberimizde...
30.03.2024 Bilgi Rehberi
ÖSYM'den YKS başvuruları için açıklama geldi
ÖSYM'den YKS başvuruları için açıklama geldi ÖLÇME, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde yapılacak 2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2024-YKS) için 2'nci geç başvuru alınacağını duyurarak, bilgi güncellemesi yaptı.
25.03.2024 Gündem
Otomobil ile motosiklet çarpıştı! Yol kenarındaki kişi şans eseri kurtuldu
Otomobil ile motosiklet çarpıştı! Yol kenarındaki kişi şans eseri kurtuldu Bursa'nın İnegöl ilçesinde otomobil ile motosikletin çarpıştığı kazada 4 kişi yaralanırken, yol kenarında yürüyen bir kadın ise şans eseri kurtuldu. Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı.
24.03.2024 Gündem
Bakan Bayraktar: Hatay’ımızda tüm ilçelerimize doğalgazı kazandıracağız
Bakan Bayraktar: Hatay’ımızda tüm ilçelerimize doğalgazı kazandıracağız Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Hatay'ın Erzin ilçesindeki Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi ziyaretinde AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı Mehmet Öntürk'e oy isteyerek, "Hatay’ımızda da tüm ilçelerimize doğal gazı kazandıracağız. Burada en büyük görev de siz değerli halkımıza düşmektedir. Sizlere hizmet etmeye talip olan Mehmet Öntürk’e yetkiyi vererek, 15 ilçemizde hizmetlerin önünü açarak Hatay’ımızın kalkınmasını sağlayacağız" dedi.
16.03.2024 Gündem
Öğrencilere sınav ücreti desteği sağlandı
Öğrencilere sınav ücreti desteği sağlandı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, sosyal yardım desteği alan ailelerin sınava girecek çocuklarının sınav giriş ücreti 590 TL'yi 41 karta yatırdı.
14.03.2024 Eğitim
YKS başvurularında rekor sayıda azalış var
YKS başvurularında rekor sayıda azalış var  Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Bayram Ali Ersoy, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) 3 milyon 36 bin 945 adayın başvurduğunu açıkladı.
13.03.2024 Eğitim
ÖSYM Başkanı duyurdu: YKS’ye 3 milyon 36 bin 945 aday başvurdu
ÖSYM Başkanı duyurdu: YKS’ye 3 milyon 36 bin 945 aday başvurdu Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy, 8-9 Haziran'da düzenlenecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (2024-YKS) 3 milyon 36 bin 945 adayın başvurduğunu açıkladı.
12.03.2024 Eğitim
YKS GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR? 2024 YKS geç başvuru nereden ve nasıl yapılır, bugün son mu? ÖSYM giriş YKS başvuru ekranı
YKS GEÇ BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR? 2024 YKS geç başvuru nereden ve nasıl yapılır, bugün son mu? ÖSYM giriş YKS başvuru ekranı YKS başvuruları geçtiğimiz günlerde son ermişti. 2024 YKS Üniversite Sınavına girecek olan milyonlarca kişi başvurularını ÖSYM AİS üzerinden online olarak gerçekleştirdi. Haziran ayında uygulanacak TYT-AYT-YDT sınavları için başvuru tarihleri içerisinde başvurusunu tamamlayamayan adaylar için geç başvurular başladı. Peki, YKS geç başvuru nasıl yapılır?
6.03.2024 Bilgi Rehberi
OSYM.GOV.TR 📌 YKS geç başvuru tarihi ne zaman, geç başvuru ücret ne kadar? 2024 TYT - AYT - YDT geç başvuru kimler yapabilir, şartları nedir?
OSYM.GOV.TR 📌 YKS geç başvuru tarihi ne zaman, geç başvuru ücret ne kadar? 2024 TYT - AYT - YDT geç başvuru kimler yapabilir, şartları nedir? YKS geç başvuru işlemleriyle ilgili araştırmalar başladı. Mart ayına girmemize ramak kala gündeme gelen YKS geç başvuru tarihi ne zaman, ayın kaçında? YKS geç başvuru ücreti ne kadar, kimler geç başvuru yapabilir? soruları ilgi görüyor. 2024 TYT - AYT - YDT oturumlarına katılım sağlayacak vatandaşlar için YKS geç başvuru ayrıntıları şöyle
1.03.2024 Bilgi Rehberi
SON SAATLER ⏰ 2024 YKS BAŞVURU EKRANI SON GÜN 💻 YKS başvuruları bugün saat kaçta bitiyor? TYT, AYT, YDT başvuru ücreti ne kadar, başvuru nasıl yapılır?
SON SAATLER ⏰ 2024 YKS BAŞVURU EKRANI SON GÜN 💻 YKS başvuruları bugün saat kaçta bitiyor? TYT, AYT, YDT başvuru ücreti ne kadar, başvuru nasıl yapılır? ÖSYM tarafından uygulanacak olan üniversite sınavı YKS ile ilgili başvuru araştırması sürüyor. YKS başvuru son gün 2024 saat kaça kadar, ne zaman bitiyor? YKS başvuru 26 Şubat dahil mi, bugün son mu? soruları yoğun ilgi görüyor. Peki TYT - AYT - YDT başvuru ücreti ne kadar, nereye ödenir, başvuru nasıl yapılır? İşte YKS başvurusunda bulunacak adayların dikkat etmesi gerekenler
26.02.2024 Bilgi Rehberi
Üniversite adayları dikkat! YKS başvuruları bugün son gün
Üniversite adayları dikkat! YKS başvuruları bugün son gün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca 8-9 Haziran'da yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na başvurular bugün 23.59'da sona erecek.
26.02.2024 Gündem
YKS NE ZAMAN? 2024 YKS başvurusu bitti mi, ne zaman son? İşte TYT - AYT - YDT başvuru ücreti
YKS NE ZAMAN? 2024 YKS başvurusu bitti mi, ne zaman son? İşte TYT - AYT - YDT başvuru ücreti ÖSYM sınav takvimi yayımlandı. YKS başvuru tarihinin başlangıç günü ve bitiş günü belirlendi. Üniversite adayları, YKS başvuruları bitti mi öğrenmek istiyor. Peki YKS başvuru tarihi ne zaman son? YKS başvuru ücreti ne kadar? TYT - AYT - YDT başvurusu nasıl yapılır?
22.02.2024 Bilgi Rehberi
YKS BAŞVURU EKRANI VE ÜCRETİ 2024: YKS Üniversite sınavı başvurusu nasıl yapılır? ÖSYM YKS başvuru ücreti ne kadar, nasıl yatırılır?
YKS BAŞVURU EKRANI VE ÜCRETİ 2024: YKS Üniversite sınavı başvurusu nasıl yapılır? ÖSYM YKS başvuru ücreti ne kadar, nasıl yatırılır? Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) başvurularının başlamasının ardından "YKS başvuru nasıl yapılır? ÖSYM YKS başvuru ücreti ne kadar, nasıl yatırılır?" soruları gündeme geldi. ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruya göre, 2024 YKS başvuruları yaklaşık bir ay devam edecek. Adaylar, 2024-YKS Kılavuzu'nda yer alan ayrıntılara dikkat ederek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecek.
12.02.2024 Bilgi Rehberi
YKS başvuruları bitti mi? 2024 YKS başvurusu son tarih ne zaman? TYT - AYT - YDT başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar?
YKS başvuruları bitti mi? 2024 YKS başvurusu son tarih ne zaman? TYT - AYT - YDT başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar? YKS başvuru işlemleri devam ediyor. 2024 Üniversite sınavı YKS'ye hazırlanan adaylar, başvuru yapmak için sabırsızlanıyor. Kimi aday başvuru işlemini tamamlarken, kimi ise henüz başvurusunu tamamlamadı. Peki YKS başvuru son tarih ne zaman? 2024 YKS başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM'den YKS başvuru ve sınav takvimi
10.02.2024 Bilgi Rehberi
ÖSYM, 2024-YKS'de 'Sıkça Sorulan Sorular'ı yayımladı
ÖSYM, 2024-YKS'de 'Sıkça Sorulan Sorular'ı yayımladı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca 2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (2024-YKS) ilişkin 'Sıkça Sorulan Sorular' yayımlandı.
8.02.2024 Eğitim
Konya'da feci kaza: 1'i bebek, 1'i çocuk 3 can kaybı
Konya'da feci kaza: 1'i bebek, 1'i çocuk 3 can kaybı Konya'nın Akşehir ilçesinde otomobilin şarampole yuvarlandığı kazada aynı aileden 1'i bebek, 1'i çocuk 3 kişi hayatını kaybetti, 2'si ağır 3 kişi yaralandı.
8.02.2024 Gündem
MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları için bugün son gün
MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları için bugün son gün Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca uygulanacak Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2024-MSÜ) başvuruları bugün sona erecek.
7.02.2024 Eğitim
YKS 2024 Üniversite Sınavı BAŞVURU KILAVUZU: ÖSYM GİRİŞ YKS başvurusu nereden, nasıl yapılır? (TYT-AYT-YDT) başvuru ücreti ne kadar?
YKS 2024 Üniversite Sınavı BAŞVURU KILAVUZU: ÖSYM GİRİŞ YKS başvurusu nereden, nasıl yapılır? (TYT-AYT-YDT) başvuru ücreti ne kadar? YKS başvuruları başlıyor. 2024 yılı üniversite sınavına katılmak isteyen adaylar için YKS başvuruları 1 Şubat itibariyle ÖSYM tarafından alınmaya başlandı. Sınava katılacak adaylar ayrıntıları araştırmaya başladı. YKS başvurularının başlamasıyla sınav başvurusu nereden yapılacak, başvuru ücreti ne kadar gibi soruları da beraberinde getiriyor. TYT, AYT, YDT olmak üzere üç aşamada gerçekleşen YKS 2024 ile ilgili tüm bilgileri haberimizde derledik. İşte YKS başvuru ekranı ve başvuru detayları.
5.02.2024 Bilgi Rehberi
YKS başvuruları başladı
YKS başvuruları başladı Üniversite adaylarının beklediği Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) başvurular, dün başladı. Başvurular 26 Şubat’a kadar devam edecek.
2.02.2024 Gündem
YKS BAŞVURU YAP | 2024 YKS başvuru tarihi ve ücreti 📍 Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT), Yabancı Dil Testi (YDT) hangi ayda, hangi günler uygulanacak?
YKS BAŞVURU YAP | 2024 YKS başvuru tarihi ve ücreti 📍 Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT), Yabancı Dil Testi (YDT) hangi ayda, hangi günler uygulanacak? Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için başvurular başladı. Üniversite sınavı adayları ders hazırlığına devam ederken, YKS sınavı için yapılması gerekenlerden de haberdar olmak istiyor. İlk adım olarak YKS başvuru işlemi tamamlanması gereken üniversite sınavı YKS'nin belirli bir başvuru ücreti oluyor. Adaylar ise YKS başvuru ücreti 2024 ne kadar, TYT - AYT - YDT için ayrı ayrı para ödeniyor mu? sorularının cevabını merak ediyor. Aynı zamanda YKS başvuru tarihlerini kaçırmak istemeyen adaylar, YKS başvuru tarihi ne zaman başlıyor, hangi gün bitiyor? öğrenmek istiyor. Peki 2024 Üniversite sınavı tarihi ne zaman?
1.02.2024 Bilgi Rehberi
Son dakika: YKS 2024 başvuruları başladı! Sınav ücretleri ne kadar?
Son dakika: YKS 2024 başvuruları başladı! Sınav ücretleri ne kadar? Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2024-YKS) başvurularının başladığını duyurdu.
1.02.2024 Gündem
Son dakika... ÖSYM duyurdu! YKS başvuruları bugün başlıyor
Son dakika... ÖSYM duyurdu! YKS başvuruları bugün başlıyor Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2024-YKS) için başvurular bugün başlıyor.
1.02.2024 Gündem
Son dakika... ÖSYM açıkladı! YKS başvuruları yarın başlayacak
Son dakika... ÖSYM açıkladı! YKS başvuruları yarın başlayacak Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı için başvurular yarın (1 Şubat) başlayacak.
31.01.2024 Gündem
YARINKİ YKS BAŞVURUSU saat kaçta başlayacak? 2024 YKS başvuru ücreti ne kadar? Üniversite sınavı YKS. TYT - AYT - YDT sınavları ne zaman uygulanacak?
YARINKİ YKS BAŞVURUSU saat kaçta başlayacak? 2024 YKS başvuru ücreti ne kadar? Üniversite sınavı YKS. TYT - AYT - YDT sınavları ne zaman uygulanacak? Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile ilgili araştırmalar arttı. Ocak ayının son günlerinde YKS başvuru tarihi ve YKS başvuru ücreti merak edilmeye başladı. Üniversite adayları, YKS ne zaman, YKS başvuru tarihleri hangi günler sorularına cevap arıyor. İşte ÖSYM tarafından yayımlanan TYT - AYT - YDT başvuru ve sınav tarihleri 2024 takvimi
31.01.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Ayt ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.